pirmadienis, birželio 1 d.
Atsinaujinęs „TonyBet“ plečiasi užsienio rinkose
tiesa.com

Internetinių žaidimų ir sporto lažybų bendrovė „TonyBet“ lietuviams puikiai žinoma jau ne vienerius metus.  Įmonė sparčiai auga ir keičiasi, palaiko žinomiausias sporto komandas ir formuoja naują požiūrį į lažybas.

„TonyBet“ vienas iš internetinių lažybų pradininkų Lietuvoje ir nuo 2009 m. ėmėsi formuoti naują  laisvalaikio pramogų kryptį. Pernai lietuviškoji „TonyBet“ verslo dalis buvo prijungta prie švedų tarptautinės lošimų įmonės „Betsson Group“, tačiau neapsigaukite, „TonyBet“ niekur nedingo. Priešingai, per visą įmonės gyvavimo laikotarpį sukaupta išties įspūdinga patirtis, kuri tikslingai panaudota plėtrai užsienio rinkose.

Lietuvių pamėgtas ir įvertintas internetinių žaidimų ir lažybų prekės ženklas šiandien puikiai žinomas jau ir Jungtinės Karalystės, Rytų bei Centrinės Europos žaidėjams. Apie sėkmingai pasirinktą verslo kryptį ir jo augimą geriausiai patys už save kalba skaičiai – įmonė šiuo metu turi jau beveik pusę milijono žaidėjų. Išaugęs susidomėjimas pokerio žaidimu ir padidėję sporto lažybų entuziastų srautai rodo augantį žmonių susidomėjimą sportu ir besikeičiantį požiūrį į pramogas.

  Kaip teigia patys „TonyBet“ atstovai, čia dirba tik savo srities profesionalai, kurie gyvena meile sportui, o toks užsidegimas puikiai jaučiamas ir klientams, todėl išbandę siūlomas pramogas, jie čia sugrįžta dar ne kartą. Įmonė nuolat skatina savo žaidėjus domėtis ne vien pasaulyje populiariausiomis sporto šakomis, kaip pavyzdžiui, krepšiniu, futbolu, tenisu ar boksu, tačiau ir kitomis, rečiau afišuojamomis, sporto rūšimis. Vien šiuo metu „TonyBet“ pasiūloje galima rasti  daugiau nei 25 sporto šakas ir išties konkurencingus lažybų koeficientus.

Vis tik, pasiūla nuolat papildoma naujovėmis, todėl net išrankiausieji čia suras kažką įdomaus. O gerai lažybų pradžiai šiuo metu dar siūlomas ir neįtikėtas bonusas naujai užsiregistravusiems žaidėjams. Visi „TonyBet“ naujokai gali gauti iki £200 sporto pramogoms. Geresnio laiko palaikyti savo mylimą komandą gali ir nepasitaikyti! Karščiausia sezono naujiena – eSporto lažybos. Nežinantiems, tai – kompiuterinių žaidimų profesionalų varžybos. Ši elektroninio sporto rūšis prieš keletą metų atsirado Pietų Korėjoje ir žaibišku greičiu išpopuliarėjo visame pasaulyje. Šiandien eSportas turi milijonus fanų visame pasaulyje, o „TonyBet“ dėka lietuviai neatsilieka nuo karščiausių sporto pasaulio madų. Be sporto lažybų „TonyBet“ itin pamėgtas ir pokerio žaidėjų. Čia nuolat organizuojami pokerio turnyrai ir pradedantiesiems, ir profesionalams, kurių metu žaidėjai turi galimybę dalyvauti satelitiniuose pokerio žaidimuose ir laimėti bilietus į tarptautinius turnyrus.

Jei esate pokerio naujokas, „TonyBet“ jums gali pasiūlyti net keletą skirtingų šio žaidimo rūšių nuo visame pasaulyje populiarių „Texas Hold‘em“  ar „Open Face Chinese Poker“ versijų iki patobulinto „5-Cards Omaha“. Jums belieka tik išmokti taisykles ir mėgautis Džeimso Bondo pamėgtuoju žaidimu. Ieškantiems dar įvairesnių pramogų, visada atviras „TonyBet“ kazino, kuriame daugiau nei 400 žaidimų automatų, gyvai transliuojami „Live Dealer“ žaidimai ir nuolat besikeičiantys teminiai pasiūlymai su kasdieninėmis akcijomis. Patirkite žaidimų jaudulį ir pergalės džiaugsmą tiesiog patogiai įsitaisę namie. Savo gerą vardą „TonyBet“ pelnė ne vien siūlydama sporto lažybas ir aukštos kokybės internetinius žaidimus, tačiau ir būdama socialiai atsakinga įmone.

Nuolat atnaujinamos apsaugos sistemos, klientų duomenų konfidencialumo užtikrinimas ir atsakingas požiūris į azartinius žaidimus tik dar kartą įrodo, kad šios įmonės patikimumas užtarnautas sunkiu darbu. Akivaizdu, kad per visą gyvavimo laikotarpį sukauptos lažybų pasaulio subtilybių žinios ir patirtis „TonyBet“ atstovams leido perprasti klientų poreikius ir sukurti modernią bei patrauklią internetinių pramogų erdvę.

2018 11 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt