ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Atskleista daugiau detalių apie T. Barkerio būklę: vos galėjo vaikščioti, kentė stiprų skausmą
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Barkeris

Travisas Barkeris kentėjo nuo „didžiulio skrandžio skausmo“ ir „vos galėjo vaikščioti“, kol buvo paguldytas į ligoninę Los Andžele, „People“ sakė artimas šaltinis.

„Tačiau jis gauna geriausią priežiūrą“, – pridūrė šaltinis ir teigė, kad gydytojai atlieka keletą tyrimų ir pakeitė jo mitybą.

46 metų būgnininkas antradienio rytą dėl nežinomos priežasties pirmą kartą buvo nuvežtas į West Hills ligoninę ir medicinos centrą.

Pasak medicinos personalo, jis buvo nugabentas į „Cedars-Sinai“ medicinos centrą dėl papildomos priežiūros, kur jį lydėjo naujoji žmona Kourtney Kardashian.

„Kourtney nepaliks savo vyro, – sakė šaltinis apie 43 metų realybės žvaigždę. – Kourtney vakar nerimavo. Jie abu nerimavo.“

Gerbėjai buvo dar labiau susirūpinę, kai pamatė įrašą T. Barkerio tviteryje: „Dieve, išgelbėk mane.“

Nors tai buvo nuoroda į vienos jo naujausių dainų su Machine Gun Kelly pavadinimą, jo sekėjai dvejojo, ar tai nereiškia kažko daugiau.

Būgnininko 16-metė dukra Alabama Barker taip pat užsiminė, kad kažkas negerai, kai ji paprašė savo instagramo sekėjų maldų.

Ji taip pat pasidalijo dabar jau ištrinta nuotrauka per „TikTok“, kurioje ji laiko tėčio ranką, kai jis guli ligoninės lovoje.

2022 06 30 13:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt