antradienis, rugpjūčio 4 d.
Atskleista, kaip filme „50 išlaisvintų atspalvių“ buvo filmuojamos intymios scenos
tiesa.com

Milijonai žmonių visame pasaulyje laukė naujausios „50 išlaisvintų atspalvių“ serijos filmų dalies. Galbūt stebint šio filmo scenas viskas atrodo romantiškai ir aistringai, tačiau pagrindiniai filmo aktoriai Jamie Dornanas ir Dakota Johnson prabilo apie tai, ką jiems teko iškęsti filmuojant garsiąsias sekso scenas.

Neseniai vienoje Amerikos pokalbių laidoje J. Dornanas atskleidė, kad filmavimo metu savo pasididžiavimą jam teko slėpti „penio maišelyje“. Bent jau taip pasakė aktorius ir paminėjo, kad jam teko rinktis iš keistai kvepiančių intymioms vietoms pridengti skirtų maišelių.

„Kaip tikras vyras sudedi visą savo „turtą“ į maišelį, jį užriši lyg kokį mažą vynuogių maišiuką. Viskas būna tarsi suspausta. Tai labai keistas dalykas, kurį turėjau daryti beveik kasdien“, – sakė jis.

D. Johnson taip pat prabilo apie nemalonią patirtį filmuojant aistringas scenas. Kad išsaugotų savo padorumą atlikdama Anastasijos Steele vaidmenį, ji prie kūno prisiklijuodavo kelnaites.

„Turėjau tokias siaurikes, kurios nesilaikydavo ant klubų, o dengdavo tik reikiamą zoną. Jos buvo lipnios, kad geriau laikytųsi. Panašiai kaip spenelių lipdukai, tačiau skirti apatinei kūno daliai. Visgi tos siaurikės buvo lipnios tik pačiame viršuje, o tas lipnumas greitai dingdavo ir viskas nukrisdavo. Vėliau viskas man būdavo priklijuojama su superklijais, kad nenukristų“, – vienoje laidoje prisipažino aktorė.

 

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 02 16 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt