antradienis, rugsėjo 27 d.
Atskleista, kaip karalius Karolis III sužinojo apie Elžbietos II mirtį: stojo visiška tyla
Alfa.lt
Scanpix
Karalius Karolis III

Karalius Karolis III sužinojo, kad jo motina miršta per telefono skambutį, po kurio „viskas nutilo“, skelbia Mirror.co.uk.

Karalienė Consort Camilla ruošėsi interviu su buvusio JAV prezidento George'o Busho dukterimi, kai koridoriuje išgirdo bėgantį padėjėją.

Praėjus kelioms minutėms po skambučio, ji ir tuometinis Velso princas buvo sraigtasparnyje, skriejančiame link Balmoralo.

Skambutis buvo priimtas rugsėjo 8 d., 12.30 val. Britanijos laiku, maždaug tuo pačiu metu pasauliui buvo pranešta apie blogą karalienės sveikatą.

„Newsweek“ vyriausiasis karališkasis korespondentas Jackas Roystonas sakė „True Royalty TV“ laidai „The Royal Beat“: „Charlesas ir Camilla buvo Dumfries namuose. Camilla iš tikrųjų ketino įrašyti interviu su Jenna Bush Hager ir vėliau sakė girdėjusi žingsnius koridoriuje“.

„Charles'as atsiliepė, viskas nutilo, ir jų taip pat buvo paprašyta tylėti“.

„Kita, ką ji sužinojo, Charlesas ir Camilla jau buvo sraigtasparnyje. Ir tai įvyko 12.30 val. [rugsėjo 8 d., ketvirtadienį], taigi buvo maždaug tuo pačiu metu, kai mums buvo pranešta“.

„Taigi jie nelaukė, nedavė Charlesui valandos ar dviejų valandų [prieš tai papasakodami visuomenei]“.

J. Bush Hager – buvusio prezidento George'o W Busho dukra – laidai „Morning Show“ pasakojo vakarieniavusi su karaliumi Karoliu III vakarą prieš jo motinos mirtį.

Žurnalistė skrido į Škotiją įrašyti interviu su Camilla, pranešė „Fox News“.

Likus dviem valandoms iki pokalbio, ji ir komanda išgirdo, kaip pagalbininkai bėgo aukštyn ir žemyn Dumfries House koridoriais, kai jie rengėsi.

„Jie sakė, kad jis kalba telefonu, ar galite tylėti“, – teigė ji.

„Jie sakė, kad karalienė serga, jie išskubėjo būti su ja“, – pridūrė J. Bush Hager.

Tūkstančiai žmonių ir toliau stovi eilėse per naktį, kad pamatytų karalienę, gulinčią Vestminsterio rūmuose prie Londono pietinio kranto.

Vakar buvo paskelbta visa karalienės laidotuvių informacija, jos didenybė bus palaidota kartu su savo mylimu vyru Edinburgo hercogu.


2022 09 16 15:06
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt