šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Atskleista karalienės Elžbietos II paslaptis, ji turi dirbtinę ranką
tiesa.com

Kai kitą mėnesį Meghan Markle drauge su princu Harry‘iu leisis į pirmąją savo didelės apimties užsienio kelionę, jai teks labai daug mojuoti. Kaip rašo people.com, paaiškėjo, kad karalienė Elžbieta turi įrenginį, kurį pora galėtų pasiimti su savimi, kai jiedu vyks į Australiją, Naująją Zelandiją, Fidžį ir Tongą.

Kai monarchė prieš kurį laiką lankėsi Australijoje, grupė studentų įteikė jai šmaikščią dovaną – dirbtinę ranką, skirtą mojavimui. Nuo to laiko karalienė ją labai brangina.

Karalienės duktė, 68-erių princesė Anne, apie smagiąją dovaną atskleidė Robertui Hardmanui jo knygai „Queen of the World“. Po šios knygos seks netrukus pasirodysiantis to paties pavadinimo HBO dokumentinis serialas.

„Jie jai padovanojo iškimštą pirštinę, pritvirtintą prie medinės svirties. Spustelėjus svirties galą, ranka juda pirmyn ir atgal. Manau, jaunuoliai pagalvojo, kad tokia dovana yra gan akiplėšiška, tačiau Jos Didenybė buvo sužavėta“, – pasakojo princesė Anne.

Nuo to laiko, kai 1952-aisiais atsisėdo į sostą, karalienė daugybę kartų su oficialiu vizitu apsilankė Australijoje.

Neaišku, ar karalienė kada nors pasinaudojo tuo, ką R. Hardmanas pavadino „įkvepiančiu išradimu“. Tikėtina, kad dovana buvo nugabenta į Balmoralo pilį, karališkosios šeimos vasaros rezidenciją Škotijoje, kur ir toliau smagina karališkąją šeimą.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 10 03 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt