antradienis, liepos 7 d.
Atskleista tikroji tiesa apie J. Bieberio vestuves
tiesa.com

Po ilgų spėlionių paaiškėjo, kad atlikėjas Justinas Bieberis ir jo mylimoji modelis Hailey Baldwin slapta susituokė. Kaip rašo portalas TMZ.com, pora tai padarė praeitą mėnesį Niujorke. Tą pačią dieną jaunavedžiai gavo ir santuoką liudijančius dokumentus.

Gandai apie jųdviejų santuoką pradėjo sklisti tada, kai pora buvo nufotografuota einanti į teismo rūmus. Ten juodu pasitiko kunigas Jeffrey Quinnas. Justino ir Hailey santuokos liudininku tapo artimas dainininko draugas Joshas Mehlas.

Taip pat pranešama, kad, kaip ir visos garsios poros, dainininkas ir modelis norėjo sudaryti ikivedybinę sutartį, tačiau tą pačią dieną susisiekus su asmeniniais advokatais paaiškėjo, kad per tokį trumpą laiką to padaryti neįmanoma.

Vienas J. Bieberiui artimas šaltinis pasakojo, kad 24-erių atlikėjas ir 21-erių modelis yra tokie įsimylėję ir taip pasitiki vienas kitu, kad povestuvinės sutarties pasirašyti neplanuoja.

Tačiau poros gerbėjai siūlo nepamesti galvos ir apie tai dar gerai pagalvoti, mat J. Bieberio turtas vertas daugiau nei 250 mln. dolerių, o jo žmonos H. Baldwin – tik 2 mln. dolerių.

Taip pat teigiama, kad pora planuoja surengti neoficialią vestuvių ceremoniją ir puotą, skirtą šeimai ir draugams.

Ant poros už slėptą tiesą labiausiai pyksta gerbėjai. Maždaug rugsėjo viduryje Hailey socialinio tinklo paskyroje pasidalijo žinute, kuria paneigė apie ją ir J. Bieberį sklandančius gandus: „Suprantu šias spekuliacijas, bet aš dar nesu ištekėjusi!“

Pora, rodos, neplanavo ilgai likti sužadėtiniais ir nusprendė kuo greičiau savo meilę sutvirtinti santuoka. Alfa.lt primena, kad informacija apie J. Bieberio ir H. Baldwin sužadėtuves pasirodė liepos pradžioje.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 04 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt