sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Audra Jungtinėje Karalystėje: 70 tūkst. žmonių liko be elektros
tiesa.com

Siaučianti audra sutrikdė traukinių darbą Škotijoje, skelbiama, kad apie 70 tūkst. žmonių po praėjusios nakties liko be elektros. Visi ScotRail traukiniai atšaukti iki tolimesnio pranešimo bijantis, kad išrauti medžiai gali užvirsti ant bėgių ir sutrikdyti saugias keliones, skelbė portalas independent.co.uk.

Sinoptikų teigimu, šiandien dar daugiau žmonių bus paveikti audros, tad jei yra galimybė, patariama likti namie. Geležinkeliuose vyksta linijų ir bėgių patikrinimas, nes manoma, kad uragano stiprumo vėjai per naktį galėjo pridaryti daugiau žalos nei manoma.

Iki 110 mylių per valandą siekiantį vėją šiandien, prognozuojama, sustiprins šilto oro srovė, tad audra tik stiprės. Scot Rail atstovas spaudai kalbėjo, kad visus traukinius būtina laikinai atšaukti: „Saugumo sumetimais, būtina patikrinti visus bėgius, kad per naktį padaryta žala nesukeltų pavojaus. Tik tada keleiviams bus galima leisti saugiai važiuoti“.

Nepaisant įspėjimų, kitos traukinių kompanijos nesustabdė savo veiklos, tik pataria keleiviams prieš išvykstant iš namų pasitikrinti ar jų traukinys nebuvo atšauktas. Po audros uždarytos mokyklos bei ribojamas važiavimas kai kuriais tiltais. Dėl išrautų medžių uždaryti keliai.

Stornoway pakrantės sargyba buvo iškviesta padėti 80 metų moteriai, kurios namų langus išplėšė vėjas. Dėl didelių bangų savo darbus sustabdė kelios keltų kompanijos. Šiaurės ir Centrinėje Škotijoje paskelbtas geltonasis pavojus. Įspėjama, kad gali sutrikti oro uostų veikla.

2015 01 09 08:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt