ketvirtadienis, birželio 4 d.
Auganti V. Stakėno pamaina? 21-erių atlikėjas sudainavo hitą „Kelelis tolimas“
Alfa.lt

Kurį laiką, dingęs iš televizijos „country“ muzikos atlikėjas Virgis Stakėnas, po truputį vėl grįžta į žydruosius ekranus. Negana to, muzikantas dar ir susikūrė „instagram“ paskyrą, kurioje gyvai bendrauja su savo klausytojais ir karts nuo karto, atlieka gyvus pasirodymus, prieš kamerą. Taip vadinamo „kantri tėvo“ muzikinis kelias buvo ilgas ir sėkmingas, o Lietuvoje būtent šio žanro muzikos beveik niekas daugiau neatliko. Pagaliau, Lietuvoje tam atėjo galas ir mes turime „kantri sūnų“. 

Uteniškis, gyvenantis Vilniuje, Jovydas Zabiela, 21-erių metų atlikėjas, atlieka „country“ muzikos žanrą, o tiek manieros, tiek balsas, turi labai daug sąsajų su Virgiu. Viename vaizdo įraše, kurį pasidalino savo „instagram“ paskyroje Virgis Stakėnas, matome, kaip Jovydas atlieka minėtos Lietuvos muzikos legendos, visiems puikiai pažįstamą dainą „Kelelis tolimas“.

View this post on Instagram

“jovydasza: Nuuu ka manot, Gerb. Virgi ?.. Gal kada kartu?” . #kelelis #kelelistolimas #kelelistolimaskelelisartimas #hit #coversong #version #accusticversion #virgisstakenas #stakenas #stakenasmusic #virgistblues #virgist #kantritevas

A post shared by Virgis Stakėnas (@virgisstakenas) on

Balsas, stulbinančiai panašus į pačio kūrinio autoriaus. Taip pat pasidomėjus Jovydo muzikiniu keliu, jaunuolis jau yra pristatęs savo pirmąjį „country“ muzikos stiliaus kūrinį „Feel The Vibe“. Tiesa, daina parašyta anglų kalba, bet žinome, kad sekanti Jovydo daina bus lietuviška ir taip pat minėtu stiliumi, kuris šiuo metu yra „ant bangos“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Tad ar pagaliau, į Lietuvos muzikos padanges, žengė žingsnį „kantri sūnus“?

2020 05 04 12:08
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt