ketvirtadienis, liepos 7 d.
Avicii dienoraštis atskleidė skaudžią tiesą apie garsenybės gyvenimą: priklausomybės, skausmas ir depresija
Alfa.lt
Scanpix
Avicii

Muzikanto Avicii dienoraštis atskleidė skaudžią tiesą apie garsenybės gyvenimą ir demonus, su kuriais kovojo iki mirties 2018 m., skelbia Dailymail.

Žvaigždės dienoraščio ištraukos bus įtrauktos į Månso Mosessono knygą „Timas – Avicii biografija“, kuri bus išleista kitą mėnesį. Knygoje atskleidžiama, kaip žvaigždė, kurio tikras vardas Timas Berglingas, kovojo su priklausomybėmis.

Rašytojas kalbėjosi su didžėjaus tėvais, šeima, draugais, buvusiomis mylimosiomis, bendraamžiais ir kolegomis, kad sudėliotų jo gyvenimo istoriją.

Dienoraščio ištraukose aprašomas laikas, kuomet garsenybė lankėsi reabilitacijos klinikose ir ligoninėse dėl priklausomybės narkotikams bei alkoholiui prieš savižudybę kelionės Omane metu 2018 m. balandžio 20 d.

Avicii staigiai išgarsėjo 2011 m. su daina „Levels“ ir nustojo koncertuoti 2016 m. dėl kovos su priklausomybėmis nuo alkoholio ir nuskausminamųjų vaistų.

Jo priklausomybė nuo skausmą malšinančių vaistų prasidėjo, kai 22 m. Avicii buvo išgabentas į ligoninę dėl nesaikingo alkoholio ir vaistų nuo spuogų vartojimo.

Gydytojai patarė garsenybei būti blaiviam bent šešis mėnesius ir atsisakyti greito maisto, kitaip jo skrandis vėl bus pažeistas ir nesugis – dėl to gali kentėti lėtinį skausmą visą likusį gyvenimą.

Tuomet Avicii pradėjo rašyti dienoraštį – pripažino, kad mėgavosi laiku ligoninėje.

„Aš sunkiai priėmiau faktą, kad negalėsiu bent metus vartoti alkoholio. Žinoma, aš daugelio gydytojų neklausiau, klausiau kelių, kurie man sakė, kad nieko nenutiks, jeigu gersiu saikingai. Aš buvau naivus ir tuo metu dalyvavau pasauliniame ture, kuris, atrodė, niekada nesibaigs.

Tad vėl viskas prasidėjo iš naujo. Tos dienos ligoninėje buvo be nerimo ir streso, tai buvo tikros atostogos, kad ir kaip liūdnai tai skambėtų“, – rašė garsenybė.

2015 m. , po jo šeimos įsikišimo, žvaigždė apsistojo reabilitacijos klinikoje Ibizoje, kurioje viena savaitė kainuoja 13 tūkst. dolerių.

„Man turėjo labai aiškiai paaiškinti, kad aš suvokčiau, kokią žalą man tai daro. Skausmas. Kodėl skausmas man? Tai nepatogus jausmas.

Ateities Timas išgyvena skausmą. Ateities Timas geriau išgyvena skausmą, negu dabarties Timas, nes jis matė daugiau dabarties skausmų“, – dienoraštyje atsivėrė Avicii.

2018 m. balandžio mėnesį muzikantas kartu su draugu išvyko į Omaną. Prieš tai garsenybė išsiuntė draugui žinutę, kurioje teigė, kad užsiims meditacija.

Po kovos su savo demonais jis pasuko į meditaciją, daug dėmesio skirdamas Maharishi Mahesh Yogi darbams – jis moko, kad galima pasiekti giliausią sąmonės būseną arba nušvitimą ir nebebus kančios.

M. M. Yogi mokė, kad šią būseną galima pasiekti per penkis arba aštuonis metus. Avicii norėjo tai pasiekti kuo greičiau, tad kartais medituodavo valandų valandas, o ne po 20 minučių, kaip buvo mokoma.

„Atrodo, kad esu naujame numatytame režime, kuris yra labai naujas ir šiek tiek baisus. Atrodė, kad pastarųjų dienų baimės mane sukrėtė, bet stengiuosi sutelkti dėmesį į kvėpavimą“, – rašė Avicii.

Balandžio 19 d. bendrakeleivis susisiekė su Avicii tėvu ir išreiškė susirūpinimą žvaigždės meditacijos praktika.

Jis pasakojo, kad garsenybė verkė, nekalbėjo, atsisakė valgyti. Jis vėliau paskambino, kad praneštų, jog muzikantas nusižudė.

Paskutinės Avicii žinutės atskleidė jo kankinančią pasaulėžiūrą: „Sielos išliejimas yra paskutinis prisirišimas, prieš pradedant jį iš naujo“.

2021 12 30 13:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt