šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
B. Affleckas atsidūrė reabilitacijos klinikoje
tiesa.com

Aktorius Benas Affleckas, kaip teigia portalas Eonline.com, vėl užsiregistravo į reabilitacijos kliniką. Tai jau trečias kartas, kai filmų žvaigždė gulasi į ligoninę gydytis nuo priklausomybės.

Šaltiniai teigė pastebėję prie vairo sėdinčią aktoriaus buvusią žmoną Jennifer Garner, kuri ir atvežė savo trijų vaikų tėvą į reabilitacijos kliniką. Vyras dar kartą gydytis nuo alkoholizmo ryžosi po J. Garner surengtos netikėtos intervencijos. Į B. Afflecko namus moteris atvyko su apsauginiu.

Savo vaikų tėvu susirūpinusi Jennifer paparacų paprašė pasitraukti nuo namų, mat „tai nebuvo tinkamas metas fotografuoti“. Po to Benas kartu su apsaugos darbuotoju įsėdo į automobilį ir nuvažiavo.

Portalui Eonline.com šaltinis teigė, kad žinomas aktorius alkoholį vartoja nuo pat tos dienos, kai išsiskyrė su laidos „Saturday Night Live“ prodiusere Lindsay Shookus. B. Afflecko artimieji žinojo apie jo problemą. „Jis viską papasakojo Jen ir nesipriešino. Jis paprašė jos nuvežti į reabilitacijos kliniką, o Jennifer norėjo jam padėti“, – tęsė šaltinis.

B. Affleckas su alkoholizmu kovoja jau seniai. Po to, kai 2017-ųjų kovą jis baigė gydymą ir prižadėjo nevartoti svaigiųjų gėrimų, kurį laiką šio pažado nelaužė. Net ir tada, kai sėkmingai baigė gydymo kursą reabilitacijos klinikoje, aktorius bendravo su specialistais ir gydytojais, padėjusiais jam nepalūžti.

„Baigiau priklausomybės nuo alkoholio gydymo kursą; su tuo aš kovojau praeityje ir toliau turėsiu tam priešintis. Noriu gyventi visavertį gyvenimą ir būti geriausiu tėčiu. Noriu, kad mano vaikai žinotų, jog nėra gėdinga prašyti pagalbos, kai to labai reikia, noriu būti stipriu pavyzdžiu visiems, kurie bijo žengti pirmą žingsnį, – feisbuke 2017-ųjų kovą rašė aktorius. – Man pasisekė, kad turiu mylinčią šeimą ir draugus, taip pat ir vaikų motiną Jen, kuri palaikė mane ir rūpinosi mūsų vaikais, kai man reikėdavo dirbti. Tai buvo vienas iš žingsnių, kuriuos privalėjau žengti išgijimo link.“

Kaip tada, taip ir dabar J. Garner palaiko savo buvusį vyrą itin sudėtingu metu. „Ji nori, kad jis būtų sveikas ir jaustųsi gerai. Ji žino, kad tai yra tai, ko reikia jųdviejų vaikams ir šeimai“, – teigė šaltinis.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 08 24 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt