ketvirtadienis, sausio 27 d.
B. Affleckas dėl savo alkoholizmo kaltina buvusią žmoną: supykdė gerbėjus
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas

Benas Affleckas kaltina buvusią žmoną Jennifer Garner dėl alkoholizmo ir teigė, kad dešimt metų trukusioje santuokoje jautėsi „įkalintas“, skelbia Dailymail.

49 metų aktorius pasakojo, kad vis dar vartotų alkoholį, jeigu nebūtų išsiskyręs su J. Garner 2015 m.

„Tu kaltini savo buvusią žmoną dėl alkoholizmo? Tu gėrei dar prieš ją vesdamas“, – komentavo vienas tviterio vartotojas ir prašė garsenybės prisiimti kaltę už savo veiksmus.

„B. Affleckai, atrodo, kad kaltini savo buvusią žmoną dėl alkoholio vartojimo“, – pridūrė kitas pasipiktinęs gerbėjas.

B. Affleckas ir J. Garner išsiskyrė 2015 m., praėjus vienai dienai po 10-ųjų santuokos metinių.

Pora kartu augina 15 metų dukrą Violet, 12 metų dukrą Seraphiną ir 9 metų sūnų Samuelį.

B. Affleckas 2018 m. lankėsi reabilitacijos klinikoje. Jį paskatino buvusi žmona J. Garner.

„Net jeigu nesijautei laimingas santuokoje, kodėl turėtum viešai apkaltinti savo buvusią žmoną už veiksmus, kurie yra tavo atsakomybė“, „Benas patvirtino, kad vis dar yra blogas žmogus“, – komentavo supykę internautai.

Apie buvusią santuoką aktorius atsivėrė antradienį laidoje „Howard Stern show“, kur taip pat pripažino apie dvejones dėl santykių su buvusia sužadėtine Jennifer Lopez.

„Mes tikriausiai būtume vienas kitam žalingi. Aš tikriausiai vis dar vartočiau alkoholį. Pradėjau gerti dėl to, nes jaučiausi įkalintas. Galvojau, kad negaliu palikti savo vaikų, nesijaučiu laimingas, ką turėčiau daryti? Bet viskas, ką dariau, tai išgerdavau butelį alkoholio ir užmigdavau ant sofos. Toks buvo problemų sprendimas.

Mes bandėme ir bandėme, bandėme dėl vaikų, bet abu jautėmės, lyg nenorėtume rodyti tokio pavyzdžio savo vaikams“, – pasakojo B. Affleckas.

Nuo to laiko B. Affleckas vėl pradėjo susitikinėti su buvusia mylimąja J. Lopez, su kuria anksčiau buvo susižadėjęs ir išsiskyrė 2004 m.

Aktorius pripažino, kad apsvarstė sprendimą vėl užmegzti romantiškus santykius su dainininke dėl galimo poveikio jo vaikams.

„Aš svarsčiau. Mano jaučiama atsakomybė vaikams yra labai didelė. Aš nenoriu daryti nieko, kas įskaudintų juos“, – teigė B. Affleckas.

2021 12 15 16:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt