ketvirtadienis, gegužės 6 d.
B. Gatesas prieš vestuves sudarė privalumų ir trūkumų sąrašą: į santuoką žiūrėjau labai rimtai
Alfa.lt

Billas Gatesas į santuoką žiūrėjo taip rimtai, kad kažkada lentoje surašė „privalumų ir trūkumų“ sąrašą, skelbia New York Post.

Milijardierius, „Microsoft“ įkūrėjas ir Melinda Gates, kurie pirmadienį pranešė apie skyrybas po 27 metų santuokos, aptarė šį B. Gateso sprendimą 2019 m. „Netflix“ seriale „Inside Bill’s Brain“.

Melinda juokėsi, kai prisiminė Billą rašantį „už ir prieš“. „Jis turėjo apsispręsti“, – sakė moteris.

„Aš į santuoką žiūrėjau labai rimtai“, – teigė Billas.

Pora susipažino 1987 m. Niujorke, netrukus Melinda prisijungė prie „Microsoft“ komandos kaip produktų vadovė.

Po metų susitikinėjimo pora buvo atsidūrusi santykių kryžkelėje. „Žinote, mes vienas kitam labai rūpėjome, buvo du pasirinkimai: arba išsiskirsime, arba susituoksime“, – pasakojo Billas.

Jis „norėjo vestuvių, bet nežinojo, ar tikrai gali įsipareigoti ir tuo pat metu vadovauti „Microsoft“, pridūrė Melinda.

Pora susituokė 1994 m. Havajuose. Po dvejų metų Melinda paliko įmonę ir sutuoktiniai planavo kurti šeimą. Ji ir Billas užaugino tris vaikus: 25 metų Jennifer, 21 metų Rory ir 19 metų Phoebe.

Sutuoktiniai 2000 m. įkūrė „Billo ir Melindos fondą“, kuris yra didžiausia ir įtakingiausia privati filantropinė organizacija pasaulyje.

Gatesai, seniai pripažinti už filantropiją ir pasižadėjimus atiduoti 95 proc. savo turto, yra žinomi dėl savo darbo sprendžiant socialinio teisingumo ir humanitarines problemas ir niekada nebuvo tokie, kurie viešai gyventų ekstravagantiškai.

Gautoje skyrybų byloje nurodoma, kad Melinda inicijavo skyrybas, remdamasi tuo, kad santuoka buvo „negrįžtamai palūžusi“.

2021 05 04 19:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt