antradienis, kovo 9 d.
B. Johnsoną palieka žmona
tiesa.com

Šiemet Jungtinės Karalystės politiko Boriso Johnsono keliai išsiskyrė ne tik su vyriausybės vadove, bet ir su žmona.

Penktadienį šalies žiniasklaida išplatino 54 metų B. Johnsono ir jo sutuoktinės Marinos Wheeler pranešimą apie išsiskyrimą po ketvirtį amžiaus trukusios santuokos.

„Prieš kelis mėnesius, po 25 metų santuokos mes nusprendėme, kad mums geriausiai būti atskirai. Vėliau sutarėme dėl skyrybų, jų procesas vyksta šiuo metu.

Kaip draugai mes toliau rūpinsimės savo vaikais.

Daugiau nieko nekomentuosime.”, – tokio turinio pranešimą paskelbė M. Wheeler.

Pora kartu susilaukė 4 vaikų. Kai jie susipažino, M. Wheeler buvo barmenė, o B. Johnsonas – kylanti politikos žvaigždė. Tuo metu vis dar galiojo jo santuoka su bendramoksle Oxfordo universitete Allegra Mostyn-Owen, kurią B. Johnsonas prie altoriaus vedė 1987-aisiais, tačiau išsiskyrė 1993 metais.

Tais pačiais metais jis vedė M. Wheeler.

Nors oficiali jų skyrybų priežastis nežinoma, bulvarinis laikraštis „The Sun“ skelbia, jog B. Johnsonas iš praeities klaidų nepasimokė ir vėl buvo neištikimas žmonai, kuri ir buvo išsiskyrimo iniciatorė.

B. Johnsonas padarė stulbinančią politiko karjerą ir jau spėjo pabuvoti Londono meru dvi kadencijas, bei užsienio reikalų sekretoriumi, tačiau iš šio posto atsistatydino liepą, mat jam nepatiko premjerės Theresos May siūlomas „Brexit“ planas.

B. Johnsonas taip pat buvo vienas iš aktyviausių „Brexit“ agitatorių prieš lemtingą referendumą.

[TW=https://twitter.com/jessbrammar/status/1037986198122385408]

Slaptas įrašas atskleidė gresiančią katastrofą JK

Borisas Johnsonas – šiek tiek lietuvis

2018 09 07 13:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt