ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
B. Johnsonas Britanijoje artėjančius rinkimus pavadino lemiamu momentu šalies istorijoje
tiesa.com
Facebook

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas kitą savaitę įvyksiančius rinkimus sekmadienį pavadino lemiamu momentu šalies istorijoje, pranešė televizijos kanalas „Sky News“.

„Pasirinkimas ketvirtadienį gruodžio 12-ąją bus neįtikėtinai paprastas. Tai bus pasirinkimas tarp judėjimo pirmyn su vieninga konservatorių vyriausybe, kuri įgyvendins Didžiosios Britanijos išstojimą iš Europos Sąjungos, ir tarp perspektyvos visus ateinančius metus praleisti visiško paralyžiaus būsenoje, kurią lems du referendumai“, – pareiškė jis žurnalistui, kuris jo paklausė, ar jis nerimauja dėl artėjančio balsavimo.

„Vienas referendumas Škotijoje, o kitas – dėl ES, nors leiboristų partijos lyderis Jeremy Corbynas net negali mums išdėstyti savo pozicijos dėl „Brexito“ ar paaiškinti, kas vykdys kampaniją už susitarimą, kurį jis siūlo“, – paaiškino premjeras.

Jis atsisakė atsakyti į klausimą, ar atsistatydins, jeigu rinkimų rezultatai nebus jam palankūs. Didžiojoje Britanijoje gruodžio 12 dieną įvyks pirmalaikiai parlamento rinkimai, kuriuos B. Johnsonas inicijavo tikėdamasis, jog naujos kadencijos parlamentas pritars jo suderėtam susitarimui dėl „Brexit“.

2019 12 08 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt