ketvirtadienis, liepos 2 d.
B. Johnsonas įsivėlė į skandalą: būdamas meru galimai piknaudžiavo savo pareigomis
tiesa.com
Twitter

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas susidūrė su nemalonumais. BBC praneša, kad būdamas Londono meru politikas galimai piknaudžiavo tarnybine padėtimi.

Skandalas kilo tuomet, kai buvusi B. Johnsono mylimoji, JAV verslininkė Jennifer Arcuri keletui draugų prasitarė, kad kai B. Johnsonas ėjo Londono mero pareigas, ji turėjo privilegiją dalyvauti užsienio misijose. Pranešama, kad iš valstybės biudžeto už tai ji galimai gavo 126 tūkst. svarų sterlingų. 

Tiesa, nors JAV verslininkė į misijas buvo siunčiama prekybos tikslais, teigiama, kad jos valdoma  technologijų įmonė neatitiko tinkamumo šioms misijoms kriterijų. 

„Du jos kolegos patvirtino, kad Arcuri turėjo romaną su B. Johnsonu, o tai jai galimai atvėrė platesnes galimybes“, – BBC pasakojo anoniminis šaltinis. 

Visgi pats B. Johnsonas sekmadienio dieną BBC neigė savo ryšius su J. Arcuri. 

„Neturiu jokių ryšių, kuriuos reikėtų deklaruoti. Didžiuojuosi viskuo, ką padariau būdamas Londono meru“, – sakė jis.

 Naujienų portalas Tiesa.com primena, kad Londono pareigūnai tyrimą dėl 2008-2016 metais trukusių B. Johnsono ryšių su JAV verslininke Jennifer Arcuri pradėjo praėjusią savaitę.

Tąkart B. Johnsonas tikino, kad viskas, ką jis padarė būdamas meru, buvo atlikta „laikantis taisyklių“, o J. Arcuri mestus kaltinimus neigė.

2019 09 29 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt