ketvirtadienis, spalio 22 d.
B. Johnsonas užmezgė romaną su dukros bendraamže
tiesa.com

Sekmadienį pasirodžius Boriso Johnsono autoriniui straipsniui, kuriame jis eilinį kartą užsipuola šalies vadovę Theresą May dėl pozicijos derybose dėl „Brexit”, premjerės atstovas spaudai atmetė „kategoriškai neteisingus ir įžeidžiančius“ B. Johnsono šalininkų kaltinimus, esą Dauningo gatvė nutekino informaciją apie jo šeimynines problemas.

Kaip skelbia laikraščiai „The Daily Mail“ ir „The Sun“, pastaruoju metu B. Johnsonas turėjo „virtinę aukštos klasės pasimatymų“ su buvusia Konservatorių partijos komunikacijos direktore Carrie Symonds. Praėjusį mėnesį ji netikėtai išėjo iš darbo.

Laikraščiuose rašoma, kad kai kurios šokiruojančios detalės buvo gautos iš Th. May stovyklos paruošto dosjė – medžiagos, surinktos 2016 metais, kai B. Johnsonas varžėsi su dabartine premjere dėl partijos vadovo posto.

Po kompromituojančios informacijos paviešinimo praėjusią savaitę B. Johnsonas pranešė, kad po 25 santuokos metų skiriasi su savo žmona Marina Wheeler.

B. Johnsonas ir M. Wheeler susituokė 1993 metais. Tai buvo antroji jo santuoka, sukurta praėjus vos metams po skyrybų su pirmąja žmona Allegra Mostyn-Owen.

2004 metais B. Johnsonas buvo apkaltintas turėjęs metus trukusį romaną su žurnaliste Petronella Wyatt. Šiuos kaltinimus jis atmetė, pavadinęs juos „tauškalų piramide“, tačiau dėl jų buvo priverstas palikti postą šešėliniame konservatorių ministrų kabinete.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, per ketvirtį amžiaus trukusią santuoką jis palaikė nesantuokinius ryšius mažiausiai su dar dviem moterimis, o su viena iš jų susilaukė vaiko.

2018 09 11 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt