penktadienis, sausio 21 d.
B. Obama 60-ojo gimtadienio šventėje „šoko visą naktį“: dalyvavo ir garsenybės
Alfa.lt
Twitter
Barackas Obama su šeima

Barackas Obama džiaugsmingai atšventė 60-ąjį gimtadienį nepaisydamas sumažinto šventės dydžio dėl COVID-19 delta atmainos grėsmės, skelbia People.

Buvęs JAV prezidentas vis tiek „puikiai leido laiką“ mažoje, lauke vykusioje šventėje, kurioje dalyvavo 200 svečių. „Jis nenustojo šypsotis. Kiekvieną kartą, kai jį mačiau, jo veidą puošė šypsena“, – teigė šaltinis.

Šaltinis pridūrė, kad B. Obama „šoko visą naktį“. Šventėje dalyvavo ir garsenybės: Gayle King, Tomas Hanksas, Stevenas Spielbergas. Vakarėlyje dainavo Johnas Legendas.

Of all of your accomplishments, I know that being a present, loving father to our girls tops them all. Thank you for never letting the weight of the world get in the way of being a wonderful husband and father. Happy 60th birthday, @BarackObama! ???? pic.twitter.com/hbbMhnUqQ6— Michelle Obama (@MichelleObama) August 4, 2021

Barackas ir jo žmona Michelle suorganizavo saugų lauko vakarėlį savo Martos vynuogyno namų teritorijoje su privalomais testais ir kitais reikalavimais svečiams. 

„B. ir M. Obamos rengia vakarėlį, skirtą paminėti Baracko 60-ąjį gimtadienį kartu su šeima, draugais ir buvusiais darbuotojais“, – pasakojo šaltinis. Šeima pasamdė medicinos specialistą, kuris prižiūrėtų, kad visi svečiai laikytųsi pandemijos reikalavimų.

Iš pradžių gimtadienio šventės planas buvo sukritikuotas dėl didelio svečių skaičiaus ir kitų detalių, tad šeima nusprendė kviesti mažiau žmonių, kad išvengtų delta atmainos plitimo. 

„Šis vakarėlis buvo suplanuotas prieš kelis mėnesius laikantis visų visuomenės sveikatos gairių ir taikant COVID-19 apsaugos priemones. Dėl spartaus delta atmainos plitimo, prasidėjusio praeitą savaitę, Barackas ir Michelle nusprendė gerokai sumažinti svečių skaičių ir kviesti tik artimus draugus bei šeimos narius“, – pasakojo sutuoktinių atstovė spaudai.

2021 08 09 17:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt