ketvirtadienis, kovo 4 d.
B. Spears atsakė į gerbėjų susirūpinimą: mokausi būti normaliu žmogumi
Alfa.lt

Britney Spears pagaliau nusprendė netylėti ir prabilo apie naują kontraversišką dokumentiką „Framing Britney Spears“. Dainininkė įspėjo, kad „už objektyvo gyvena tikras asmuo“, skelbia Dailymail.

39 metų garsenybė atsakė į gerbėjų susirūpinimą po to, kai naujoji televizijos laida vėl atkreipė dėmesį į kovą su savo tėvu Jamie Spears.

B. Spears antradienį tviteryje teigė, kad žmonės dažnai yra sudėtingesni nei atrodo, taip pat pripažįsta, kad šiuo metu ji bando „mokytis“ ir būti „normalus žmogus“.

„Prisiminkite, nesvarbu, ką mes galvojame, kad žinome apie kito žmogaus gyvenimą, tai yra niekas palyginus su tikruoju žmogumi už objektyvo“, - soc. tinkle rašė B. Spears.

Britney taip pat apmąstė savo gyvenimą pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame ji atliko savo hitą „Toxic“ 2018 m. Naujųjų metų „Rockin 'Eve“ renginyje.

"Negaliu patikėti, kad šis pasirodymas buvo prieš 3 metus! Aš visada mylėsiu pasirodymus scenoje... Tačiau šiuo metu mokausi būti normaliu žmogumi. Aš mėgaujuosi kasdienybe.

Kiekvienas žmogus turi savo istoriją ir nuomonę apie kitų žmonių istorijas. Mes visi turime tiek daug skirtingų ir gražių gyvenimų", - instagrame rašė dainininkė.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Panašu, kad visas pasaulis kalba apie popžvaigždę nuo tada, kai penktadienį pasirodė „New York Times“ sukurtas dokumentinis filmas „Framing Britney Spears“.

Filme nagrinėjamas jos meteorinis šlovės augimas, žiaurus žiniasklaidos elgesys, labai vieša kova su psichine sveikata ir vykstanti kova su tėvu Jamie Spears.

2021 02 10 17:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt