antradienis, balandžio 13 d.
B. Spears atskleidė, kas jai padėjo išgyventi sunkų laikotarpį
Alfa.lt

Britney Spears instagrame atskleidė, kas jai padėjo išgyventi sunkų karantino laikotarpį, skelbia People.

Garsenybė socialiniame tinkle pasidalijo ją įkvėpusių moterų nuotraukomis. Dainininkė teigė, kad jos padėjo jai išgyventi izoliaciją.

B. Spears paskelbė savo sesers Jamie Lynn Spears, Sharon Stone, Natalie Portman, Saros Jessicos Parker, Miley Cyrus, Noah Cyrus ir trenerės Tawny Janae nuotraukas.

„Šios moterys įkvėpė mano gyvenimą!

Būti atskirai nuo savo šeimos ir savo vaikino karantino metu buvo labai sunku, tačiau geras dalykas tas, kad yra socialiniai tinklai ir jie mus jungia, padeda mums nesijausti vienišiems šiame beprotiškame pasaulyje. Šios moterys visada praskaidrina mano dieną“, – prie nuotraukų rašė dainininkė. 

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Neseniai B. Spears prisiminė gyvenimą prieš pandemiją ir dalijosi vaizdo įrašais iš senų pasirodymų. Paskelbusi 2017 m. dainos „Toxic“ pasirodymo vaizdo įrašą, B. Spears tikino, kad šiuo metu „mėgaujasi gyvenimo paprastumu“, kol negali būti scenoje.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

„Aš visada mėgsiu buvimą scenoje... Tačiau skiriu laiko išmokti būti normaliu žmogumi. Aš mėgaujuosi gyvenimo paprastumu. Kiekvienas žmogus turi savo istoriją ir nuomonę apie kitų žmonių istorijas.

Mes visi turime skirtingus ir gražius gyvenimus. Prisiminkite, nesvarbu, ką, atrodo, žinome apie kito žmogaus gyvenimą, tai nėra tas žmogus už kadro“, – instagrame tuo metu rašė B. Spears.

2021 03 26 08:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt