pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
B. Spears buvęs vyras persekioja dainininkės šeimą: pasidalijo vaizdo įrašu
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Britney Spears šeima yra išsigandusi, kai sužinojo, kad dainininkės buvęs vyras Jasonas Alexanderis savaitgalį tykojo prie jų namų, skelbia Pagesix.

„Jie galvoja, kad tai nepriimtina ir labai keista. Blogai yra vien tai, kad šeima dažnai sulaukia gerbėjų, kurie prieina per arti, tačiau to nesitikėjo iš Jasono, kuris, kaip pats teigia, vis dar jaučia daug meilės ir pagarbos Britney“, – pasakojo šaltinis.

J. Alexanderis pasirodė prie Britney motinos Lynne Spears namų vėlų sekmadienio vakarą ir paskelbė du vaizdo įrašus ir nuotrauką savo privačioje instagramo paskyroje.

„Tėvas Spears slepiasi už vardų“, – rašė J. Alexanderis ir pažymėjo dainininkę. Vyras turėjo omenyje B. Spears tėvą Jamie, kuris nuo 2002 m. yra išsiskyręs su Lynne ir šiuo metu gyvena netoliese.

Pirmame vaizdo įraše J. Alexanderis pabrėžė, kad mato įjungtas šviesas name: „Panašu, kad viduje yra žmonių. Motina yra viduje.“

J. Alexanderis sekmadienį instagrame transliavo tiesioginį vaizdo įrašą, sakydamas, kad planuoja apsilankyti Britney vaikystės namuose, kuriuos Jamie neseniai pardavė už 275 tūkst. dolerių. Kol kas nėra aišku, ar jis tai padarė.

J. Alexanderis, kuris buvo vedęs B. Spears vos kelias dienas 2004 m., savaitgalį sugrįžo namo, kai gruodžio 13 d. buvo sulaikytas už tai, kad pažeidė apsaugos tvarką ir persekiojo nepažįstamą moterį.

2022 01 11 16:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt