penktadienis, spalio 7 d.
B. Spears galėjo tapti Britanijos karaliene? Dainininkė atskleidė paauglystėje bendravusi su princu Williamu
Alfa.lt
Scanpix
Princas Williamas, Britney Spears

Ji žinoma kaip popmuzikos princesė, tačiau Britney Spears kadaise buvo pasirengusi tapti Anglijos karaliene, skelbia Dailymail.

40 metų amerikiečių dainininkė, matyt, buvo užmezgusi „kibernetinį romaną“ su princu Williamu, kai jie buvo paaugliai, tačiau viskas atslūgo nespėjus paskelbti oficialių dalykų.

2002 m. Britney pasakojo pokalbių laidos vedėjui Frankui Skinneriui, kad ji bendravo su Kembridžo hercogu el. paštu ir net pakvietė jį vakarienės pasimatymui, kol ji gastroliavo JK.

Britney tuo metu buvo savo šlovės viršūnėje po to, kai buvo išleisti jos populiariausi singlai „Baby One More Time“ ir „Oops! I did it again“.

Deja, Britney galimybės suvilioti karališkosios šeimos atstovą ir galiausiai tapti karaliene žlugo, kai jis jai nebeatsakė.

„Truputį apsikeitėme el. laiškais ir jis turėjo ateiti kur nors su manimi pasimatyti, bet nepavyko“, – sakė 20 metų Britney.

– Jus atstūmė princas Williamas? – paklausė Frankas, o Britney atsakė: „Taip“.

Dainininkė, kuri pokalbio metu susitikinėjo su „NSync“ dainininku Justinu Timberlake'u, prisipažino nė neįsivaizduojanti, kodėl Williamas apsigalvojo dėl pasimatymo.

Tuo metu JK leidinys „The Sun“ pranešė, kad vietoje pasimatymo su Britney princas pasirinko medžioti lapes.

Gandai apie kibernetinį poros romaną sklandė kelis mėnesius iki Britney interviu, tačiau Bakingamo rūmai juos visada neigė.

Praėjusių metų rugsėjį karališkasis biografas Christopheris Andersenas pasidalijo dar daugiau Britney ir Williamo santykių internete detalių.

„[Williamas ir B. Spears] bandė susitikti dar būdami jauni“, – teigė autorius savo knygoje „Broliai ir žmonos: Williamo, Kate, Harry ir Meghan privačiame gyvenime“.

„Galbūt buvo pokalbių telefonu, bet nepamenu, kad jiems kada nors būtų pavykę susitikti per tą laikotarpį“, – patvirtino jis.

2003 metais Williamas pradėjo susitikinėti su savo dabartine žmona Kate Middleton.

Tuo tarpu Britney 2002 m. pabaigoje išsiskyrė su Justinu Timberlake'u.

Ji vienerius metus buvo ištekėjusi už vaikystės mylimojo Jasono Alleno Alexanderio, o vėliau susituokė su šokėju Kevinu Federline'u.

Ji išsiskyrė su Kevinu, su kuriuo turi du vaikus, 2007 m.

Su dabartiniu vyru, šokėju Samu Asghari Britney susipažino 2016 m. Pora susituokė 2022 m.

2022 09 13 15:16
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt