sekmadienis, vasario 28 d.
B. Spears gerbėjai sunerimę dėl dainininkės būklės: ji gyvena savo namuose kaip kalinė
Alfa.lt

Dainininkė Britney Spears dažnai instagrame kelia vaizdo įrašus, kuriuose šoka. Šie garsenybės įrašai sulaukia daugiausiai gerbėjų dėmesio koronaviruso pandemijos metu.

Pirmadienį, praėjus keturioms dienoms po paskutinio vaizdo įrašo, žvaigždė atsakė į aštrius ir kritiškus sekėjų komentarus, skelbia Dailymail.

39-erių dainininkė atrodė susierzinusi, visiems sakydama, kiek mažai kantrybės ji turi technologijoms, tuo pačiu pažymėdama, kad jos įrašai skirti tik linksmybėms.

Panašu, kad B. Spears kaltina technologijas, nes jai sunku suprasti, kaip veikia techniniai prietaisai.

"Aš stengiuosi išmokti, kaip naudotis technologijomis šiame technologijų amžiuje. Tiesą sakant, aš negaliu pakęsti technologijų. 

Jeigu mano įrašai nėra tobuli, aš tai darau savo malonumui. Jeigu manote, kad šokdama turiu atrodyti, lyg būčiau ant žurnalo viršelio, atsiprašau, tai neįvyks", - instagrame rašė žvaigždė ir pasidalijo nauja asmenuke.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Po paskutinio šokio vaizdo įrašo praėjusią savaitę, daugelis sekėjų komentarų skiltyje kritikavo dainininkę dėl jos išvaizdos ir elgesio.

„Ar dar kas nors jaučiasi nepatogiai žiūrėdamas šį vaizdo įrašą?“, - klausė internautas.

Buvo ir daugiau panašių komentarų. „Atvirai pasakius, aš dėl jos bijau“; „Koks šių vaizdo įrašų tikslas? Atrodo, kad ji daug dienų miegojo ir ką tik atsikėlė“; „Tai gąsdina mane, nes akivaizdu, kad Britney ką nors išgyvena“.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Kai kurie sekėjai yra sunerimę dėl dainininkės, kuri anksčiau turėjo psichologinių problemų. Manoma, kad ji per daug laiko praleidžia viena savo namuose Lon Andžele.

„Gal kas nors pagaliau gali išleisti Britney iš namų? Ji gyvena tame name kaip kalinė“, - komentavo vienas iš sekėjų.

„Niekas nežino, kas vyksta, bet manau, jai tiesiog labai patinka šokti“, - pridūrė kitas.

2021 02 03 07:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt