penktadienis, vasario 26 d.
B. Spears gyvenimo sunkumai vaizduojami naujoje dokumentikoje
Alfa.lt

Dainininkės Britney Spears šiuo metu vykstanti legali kova su tėvu dėl teisės kontroliuoti savo gyvenimą jau TV ekranuose. Praėjusią savaitę pasirodė dokumentika „Framing Britney Spears“, skelbia naujienų portalas „New York Times“.

Kitas teismo posėdis numatytas vasario 11 d. Norėdami sužinoti apie B. Spears padėtį dabar, dokumentikos kūrėjai turėjo išsiaiškinti, kaip ji čia atsidūrė.

Laimei, netrūksta archyvinių jos praeities vaizdo įrašų. Dainininkė buvo filmuojama ir fotografuojama visą savo karjeros laikotarpį. Dešimtojo dešimtmečio pabaigos ir 2000-ųjų pradžios „Spears“ kadrų lobynas kartais atrodo kaip senovės laikų relikvijos.

Įsibėgėjus viešoms kovoms 2008 m. pradžioje, „Šeimos nesantaikos“ epizode dalyviai linksmai atsakinėjo į klausimus, pvz., ką B. Spears prarado per pastaruosius metus. Dažniausi atsakymai buvo „savo vyrą“, „savo plaukus“ ir „savo protą“. 

Šias filmuotos medžiagos medžiokles atliko ekspertų grupė, įskaitant Johanną Schiller, archyvų prodiuserę; Melanie Bencosme, asocijuotą prodiuserę; ir teisių, ir leidimų vadybininkę Isabelle Larreur.

„Britney yra taip neįtikėtinai gerai dokumentuota, kad buvo per daug medžiagos. Sunkiausia buvo atrinkti medžiagą, kuri yra mažai kam matyta“, – teigė J. Schiller.

Alfa.lt primena, kad B. Spears nuo 2008-ųjų turi susitarimą, kuris prasidėjo po praeityje plačiai nuskambėjusių dainininkės psichologinių problemų. Šis įvykis visada buvo kontroversiškas tarp atlikėjos gerbėjų, kurie tiki, kad tai padaryta norint manipuliuoti B. Spears ir ją kontroliuoti.

Šis „konservatyvumas“ (angl. conservatorship) yra legali globa, kai teismas nusprendžia, kad žmogus negali pats už save atsakyti ir priimti sprendimų. Šiuo atveju B. Spears finansus, jos namą ir karjerą valdo jos tėvas Jamie Spearsas ir advokatas. 

Dainininkės gerbėjai norėdami išlaisvinti atlikėją, pradėjo judėjimą „Free Britney“.

2021 02 08 15:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt