trečiadienis, liepos 6 d.
B. Spears ir S. Asghari pasidalijo pirmosiomis vestuvių akimirkomis
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears ir Samas Asghari

Britney Spears ir Samas Asghari siūlo pirmą kartą pažvelgti į savo vestuvių dieną, skelbia People.

Kitą dieną po vestuvių 40 metų popžvaigždė ir 28 metų aktorius modelis išplatino savo ceremonijos nuotraukas.

Pora Los Andžele susituokė prieš maždaug 60 svečių, tarp kurių buvo žinomos draugės – Madonna, Paris Hilton, Kathy Hilton ir Drew Barrymore.

Pasak šaltinių, B. Spears vilkėjo garsių mados namų „Versace“ suknelę ir prie altoriaus ėjo skambant Elvio Presley dainai „Can't Help Falling in Love“.

„Britney pati ėjo link altoriaus. Su savo vestuvių suknele ji atrodė visiškai stulbinančiai“, – pasakojo šaltinis.

Šaltinis pridūrė, kad dainininkė visą vakarą išlaikė tokią pat šukuoseną ir makiažą, tačiau tris kartus pakeitė savo aprangą. Priėmimo metu ji kartu su Madonna šėlo šokių aikštelėje.

Antrasis šaltinis pasakojo, kad vakarėlis baigėsi 23.30 val., o jaunavedžiai buvo išlydėti išvažiuojantys baltu „Rolls Royce“ automobiliu su klasikiniu užrašu „Just Married“.

„Britney tai buvo pati laimingiausia naktis. Ji norėjo pasakiškų vestuvių ir jas gavo. Britney atrodė stulbinančiai“, – sako šaltinis. „Ji labai džiaugiasi, kad yra ištekėjusi. Ji nekantriai laukia ateities su Samu.“

Prieš ceremoniją šaltinis atskleidė, kad B. Spears savo vestuvių dieną planavo beveik devynis mėnesius.

„Britney pradėjo planuoti ir svajoti apie savo vestuves netrukus po to, kai lapkritį susižadėjo“, – sakė šaltinis. „Jai labai svarbu, kad ji pagaliau gali ištekėti. Ji nori, kad viskas būtų tobula.“

Prieš vestuves Kevino Federline'o advokatas Markas Vincentas Kaplanas leidiniui patvirtino, kad du jo ir B. Spears sūnūs Seanas Prestonas (16) ir Jaydenas Jamesas (15) nedalyvaus.

„Jie džiaugiasi savo mama ir tikisi, kad Samas ir Britney kartu pradeda puikią ateitį“, – sakė M. V. Kaplanas.

B. Spears ir S. Asghari apie sužadėtuves paskelbė praėjusį rugsėjį, likus dviem mėnesiams iki dainininkės konservatorijos nutraukimo lapkritį. Tuo metu S. Asghari atstovas Brandonas Cohenas sakė, kad „didžiuojasi galėdamas švęsti ir patvirtinti sužadėtuves“.

2022 06 13 14:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt