šeštadienis, gegužės 21 d.
B. Spears motina buvo tikroji 13 metų trukusios teisėtos dainininkės globos sumanytoja?
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Britney Spears motina Lynne nori, kad dainininkė pati apmokėtų teisines išlaidas, nepaisydama B. Spears tvirtinimų, jog už 13 metų trukusią teisėtą globą yra atsakinga pati Lynne, skelbia Dailymail.

Lynne pirmadienį pasirašė pareiškimą, norėdama, kad B. Spears pati apmokėtų 600 tūkst. dolerių advokatų išlaidas.

Nors Lynne pati nedalyvavo teismų procese, ji laikoma „suinteresuota šalimi“ ir jos advokatai nori, kad patirtos išlaidos būtų išskaičiuotos iš B. Spears turimo turto.

Ataskaitoje teigiama, kad Lynne advokatai Los Andžele sumokėjo už tokias paslaugas kaip susitikimai, telefono skambučiai, elektroniniai laiškai, teismo dokumentų ruošimas.

Lynne teismo dokumentuose apibūdinama kaip „labai susirūpinusi mama“, kuri teigė galinti papasakoti „nerimą keliančią dukros gyvenimo istoriją ir nepagrįstus apribojimus, dėl kurių B. Spears kentėjo“.

Juos sudaro ir negalėjimas išvykti iš namų bei aplankyti šeimos per Kalėdas. B. Spears taip pat turėjo ilgai būti medicinos įstaigoje „prieš savo valią“.

B. Spears motina taip pat paminėjo „kasdienius ribojimus“ ir „visišką kontrolę“, kuri tęsėsi visą teisėtos globos laikotarpį.

Lynne teigė, kad B. Spears gaudavo „savaitinę pašalpą“ ir jai buvo uždrausta vairuoti savo automobilį, taip pat buvo ribojamas dainininkės svečių skaičius, įskaitant jos mylimąjį ir net vaikų draugus.

Paklausta, kodėl nori, kad B. Spears pati susimokėtų minėtas išlaidas, Lynne teigė, jog pati dainininkė „buvo už“ motinos dalyvavimą teismų procesuose, kad padėtų B. Spears „ištrūkti iš besitęsiančio košmaro ir krizės“.

2021 11 04 21:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt