ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
B. Spears naujame vaizdo įraše uždainavo: labai ilgai nesidalijau savo balsu, gal per ilgai
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Britney Spears pirmą kartą „per labai ilgą laiką“ pasidalijo savo „Grammy“ laimėtojos balsu penktadienį, kai socialiniuose tinkluose dainavo naują savo 1998 m. hito „Baby One More Time“ versiją, skelbia Pagesix.

„Tai aš vakar skalbiau drabužius… Labai ilgai nesidalijau savo balsu… gal per ilgai“, – savo ilgą instagramo įrašą pradėjo 40 metų B. Spears.

„O štai aš žaidžiu savo namuose su kita dainos „Baby“ versija“, – pridūrė ji.

Ji toliau paaiškino, kaip labai norėjo išleisti atnaujintą kūrinio, esančio to paties pavadinimo albume, versiją, tačiau jos planus sužlugdė 14 metų trukusi teisėta tėvo globa, kuri buvo nutraukta 2021 m. lapkričio mėn.

„Na, aš 14 metų prašiau to, ko norėjau... kitokios „Baby“ versijos, bet prodiuseriai iš tikrųjų dirba už mane... Kadangi KOMANDA pasakė NE ir aptarnavo mane su 4 merginomis, įskaitant mano seserį... [...] Tiesiog gražiai nufilmavo ir garsas buvo NAUJAS! Jie man tai sugadino, sugėdino ir privertė jaustis, lyg būčiau niekas!“ – rašė B. Spears.

Dainininkė taip pat kreipėsi į gerbėjus, kurie greičiausiai lieptų jai pradėti kurti naują dainą, ir parašė: „Tu sakai, daryk tai DABAR po 14 metų... Užrakinta vienoje vietoje… Jau per vėlu… Kaip sakiau, jie man tai sugadino“, – atviravo B. Spears.

2022 07 18 14:27
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt