trečiadienis, liepos 6 d.
B. Spears naujos nuotraukos sukėlė gerbėjų susirūpinimą: ar jai viskas gerai?
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Britney Spears sukėlė nerimą savo gerbėjams, kai pirmadienį savo instagramo paskyroje paskelbė devynias nuogas nuotraukas, skelbia Dailymail.

„Nuotraukos iš paskutinio karto, kai buvau Meksikoje, PRIEŠ susilaukiant kūdikio, – nėščia dainininkė parašė prie pirmojo savo įrašo, kuriame buvo šeši nuogi kadrai, ir pridūrė: – Kodėl aš per atostogas atrodau 10 metų jaunesnė.“

Tačiau gerbėjai plūdo į komentarų skiltį susirūpinę dėl 40-metės popžvaigždės, norėdami sužinoti, kodėl ji kelis kartus paskelbė tą patį vaizdą, o kiti manė, kad ji per daug demonstruoja save 41 mln. sekėjų.

Po kelių minučių ji pridėjo antrą įrašą, kuriame buvo dar trys nuogi kadrai, kurie visi buvo labai panašūs.

„Ši mergina serga, ji šaukiasi pagalbos“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas sakė: „Esu tikras, kad konservatorystė buvo sukurta ne be priežasties.“ „Ar jai viskas gerai?“ – susirūpino kitas gerbėjas.

Garsenybė su sužadėtiniu Samu Asghari atostogavo Meksikoje, kai buvo įamžintos šios nuotraukos. Šiuo metu pora laukiasi pirmojo bendro vaiko.

Vienas gerbėjas manė, kad asmeninis treneris Samas turėjo įsikišti, kad neleistų žvaigždei paskelbti per daug atskleidžiančių vaizdų ir pakomentavo: „Jei tavo vyras tave gerbtų, jis niekada neleistų tau skelbti pusės dalykų, kuriuos darai! Palikite paslaptį.“

Praėjusių metų lapkritį, po plačiai nuskambėjusio teisinio mūšio, Britney buvo grąžinta valdyti savo finansus ir priimti medicininius bei asmeninius sprendimus, nutraukus jos 13 metų trukusią teisėtą globą.

Ji sulaukė didžiulio palaikymo iš savo užkietėjusių gerbėjų, kurie pradėjo #FreeBritney judėjimą, kuris, kaip manoma, padėjo išvaduoti žvaigždę nuo jos tėvo Jamie Spearso.

2022 05 10 15:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt