pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
B. Spears paaiškino, kodėl daugiau nekoncertuos: nepasitikiu savimi
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears

Britney Spears vis dar protestuoja. Pirmadienį dainininkė paaiškino, kodėl nusprendė daugiau nekoncertuoti ir nekurti muzikos, skelbia Pagesix.

„Nekurti muzikos buvo tarsi pareiškimas mano šeimai, kad jie „atsiknistų“. Jie daugiau nebegaus naudos iš mano muzikos ir neignoruos mano darbo“, – teigė garsenybė.

Anksčiau B. Spears buvo pasakojusi apie pyktį dėl jos jaunesnės sesers, kuri 2017 m. atliko B. Spears hitą „Till the world ends“.

„Kaip televizija leidžia mano muziką, perdainuotas dainas, o žmogui, kuriam priklauso ši muzika, yra pasakoma „ne“. Jie net leido atlikti dainą mano seseriai, o man visada sakė „ne“?“, – instagrame skelbė B. Spears.

Dainininkė, kuri išsilaisvino iš teisėtos tėvo globos lapkričio mėnesį, teigė, kad prašė tėvo leidimo atlikti savo dainas, tačiau niekada tai nebuvo leidžiama.

„Aš 13 metų prašiau leidimo atlikti savo dainas, bet visada išgirsdavau „ne“, – atviravo B. Spears.

B. Spears taip pat pasakojo tikinti, kad šeima ją buvo „paruošusi nesėkmei“.

„Prieš tris metus buvo laikas, kai nustojau tikėti Dievu. Jaučiausi įskaudinta be priežasties ir mano šeima mane skaudino. Jaučiau šoką ir tai, kaip bandžiau tą pataisyti, buvo apsimestinis neigimas. Visko buvo per daug, kad tai išgyvenčiau.

Žmonės neįsivaizduoja, kokius siaubingus dalykus patyriau ir kas man buvo padaryta“, – pasakojo B. Spears.

Garsenybė pridūrė, kad šiuo metu „bijo pramogų verslo ir žmonių“.

Alfa.lt primena, kad dainininkės tėvas Jamie Spears kontroliavo savo dukros gyvenimą nuo 2008 m., kai ji turėjo psichinės sveikatos problemų. Tuo metu B. Spears ne tik „kentėjo emociškai“, ja taip pat buvo manipuliuojama. J. Spears teigė, kad jis „stengėsi išgelbėti ir apginti savo dukrą“.

2021 12 28 14:58
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt