penktadienis, gruodžio 3 d.
B. Spears pareiškė nerengsianti koncertų, kol jos tėvas kontroliuos atlikėjos karjerą
Alfa.lt
Scanpix
B. Spears

JAV popmuzikos žvaigždė Britney Spears pareiškė, jog neketinanti rengti jokių koncertų, kol už jos karjerą pilnai teisiškai atsakingas išlieka atlikėjos tėvas, praneša BBC. Jamie Spearsas pilną merginos globą teisme įgavo 2008 m. 

Atlikėjos žinutė – dar vienas viešas emocingas komentaras dėl dabartinės jos padėties, kai visi sprendimai dėl jos asmeninio ir finansinio gyvenimo yra kontroliuojami J. Spearso. 

„Ši globa nužudė mano svajones, – savo Instagram paskyroje parašė B. Spears. – Tad viskas, kas man beliko, tėra viltis.“

Atlikėja nori nutraukti tėvo globą, ne kartą pareiškusi, kad ši yra piktnaudžiaujamojo pobūdžio. Globa J. Spearsui suteikta po to, kai jis pasiskundė teisinėms institucijoms neva dėl susirūpinimo dukters psichine sveikata.

„Neketinu dainuoti jokiose scenose, kol mano tėvas kontroliuos, ką rengiuosi, kalbu, darau ar mąstau, – įraše tęsė B. Spears, nekoncertuojanti nuo 2018 m. – Kur kas mieliau dalinčiausi savo įrašais iš savo svetainės, nei scenos Las Vegase...“

Dainininkė taip pat minėjo, kad jai nepatiko apie jos gyvenimą sukurtų dokumentinių filmų vaizduojamos „žeminančios praėjusio gyvenimo akimirkos“, ir pridūrė: „Esu seniai su tuo susitvarkiusi.“

Dokumentiniai filmai, kaip ir pasaulyje išplitęs #FreeBritney („Laisvė Britney“) judėjimas atlikėjai atnešė naudos. Jos gerbėjai padėjo teisiniam procesui dėl globos ir visai B. Spears padėčiai sulaukti daugiau dėmesio.

Per praėjusį mėnesį vykusią teismo apklausą sprendžiant dėl atlikėjos tėvo kaip globėjo statuso panaikinimo B. Spears prisipažino, jog buvo verčiama koncertuoti, jai buvo girdomi narkotikai, drausta turėti daugiau vaikų.

2021 07 18 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt