sekmadienis, balandžio 11 d.
B. Spears pasidalijo kelionės į Havajus akimirkomis: gerbėjai tiki, kad tai _photoshop'as_
Alfa.lt

Pastaruoju metu dainininkės Britney Spears gyvenimas kelia gerbėjų susirūpinimą. Visai neseniai viešumoje pasirodė nauja dokumentika apie atlikėjos nelengvą gyvenimą, psichologines problemas, dėl kurių nuo 2008-ųjų jos turtą ir veiklą prižiūri jos tėvas Jamie Spearsas.

B. Spears instagramo sekėjai įsitikinę, kad ir socialinį tinklą prižiūri ne pati dainininkė. Prie įkeltų nuotraukų ar vaizdo įrašų neretai pasipila komentarai, kad jais pasidalijo ne B. Spears, o jeigu tai ir ji, šiais įrašais bandoma kažką pasakyti.

Antradienį dainininkės instagramo paskyroje pasirodė naujas įrašas. B. Spears pasidalijo keliomis akimirkomis su mylimuoju Samu Ghari iš jų kelionės į Maui salą Havajuose. Nuotraukose pora pozuoja privačiame lėktuve.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Komentarų skiltyje gerbėjai neslėpė susirūpinimo ir teigė, kad šios nuotraukos yra „photoshop'as“. „Turi padaryti tiesioginį vaizdo įrašą, nes mes visi tikime, kad šiais įrašais dalijiesi ne tu“, „Tai atrodo kaip „photoshop'as“, „Įtartina“, „Kas valdo tavo profilį? Viskas labai įtartina“, – komentavo atlikėjos sekėjai.

Alfa.lt primena, kad B. Spears nuo 2008-ųjų turi susitarimą, kuris prasidėjo po praeityje plačiai nuskambėjusių dainininkės psichologinių problemų. Šis įvykis visada buvo kontroversiškas tarp atlikėjos gerbėjų, kurie tiki, kad tai padaryta norint manipuliuoti B. Spears ir ją kontroliuoti.

Šis „konservatyvumas“ (angl. conservatorship) yra legali globa, kai teismas nusprendžia, kad žmogus negali pats už save atsakyti ir priimti sprendimų. Šiuo atveju B. Spears finansus, jos namą ir karjerą valdo jos tėvas Jamie Spearsas ir advokatas.

Dainininkės gerbėjai norėdami išlaisvinti atlikėją pradėjo judėjimą „Free Britney“.

2021 02 24 15:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt