antradienis, rugsėjo 27 d.
B. Spears sūnūs nenori matytis su mama: jaučiuosi įskaudinta
Alfa.lt
Instagram
Britney Spears

„Noriu pasakyti tik viena – jaučiuosi įskaudinta“, – sakė Britney Spears po to, kai buvęs jos vyras Kevinas Federline'as pareiškė, kad du poros sūnūs nenori su ja bendrauti.

Savaitgalį K. Federline'as davė interviu portalui „The Daily Mail“, kuriame teigė, kad du jo sūnūs – Seanas Prestonas ir Jaydenas Jamesas – nusprendė nesimatyti su mama B. Spears.

Teigdamas, kad paaugliai myli savo motiną, K. Federline'as portalui sakė: „Vaikinai nusprendė, kad dabar jos matyti nenori. Praėjo keli mėnesiai, kai jie ją matė pastarąjį kartą, tačiau jie nusprendė nevykti į jos vestuves.“

Kevinas taip pat sakė, kad jam buvo sudėtinga paaiškinti sūnums jų mamos sprendimą socialinėje erdvėje pasidalyti savo nuotraukomis, kuriose ji nuoga. „Galbūt tai būdas, kaip ji bando išreikšti save“, – sūnums bandė paaiškinti K. Federline'as ir pridūrė, kad vaikams priimti tokius dalykus labai sunku, ypač kai jie eina į vidurinę mokyklą ir visi žino, kas yra jų mama.

B. Spears į buvusio vyro K. Federline'o pareiškimus sureagavo šeštadienio vakarą „Instagram Story“ įraše, kuriame rašė: „Man liūdna girdėti, kad mano buvęs vyras nusprendė aptarti mano ir mano vaikų santykius viešai. Juk visi žinome, kaip sunku auginti paauglius vaikus, ir nė vienam iš mūsų šis laikotarpis nebuvo lengvas.“

2022 08 08 15:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt