antradienis, gegužės 17 d.
B. Spears supykdė Ch. Aguileros pasakyti žodžiai: kodėl taip sunku kalbėti šia tema?
Alfa.lt
Unsplash
Britney Spears, Christina Aguilera

Britney Spears pagaliau yra laisva ir negaili kritikos kitiems. Dainininkė supyko ant Christinos Aguileros, nes ši interviu metu atsisakė parodyti palaikymą nuo teisėtos tėvo globos išsilaisvinusiai B. Spears, skelbia Variety.

Instagrame B. Spears sureagavo į vaizdo įrašą iš „Grammy“ apdovanojimų, kuriame Ch. Aguilera paklausta, ką mano apie B. Spears nutrauktą teisėtą globą, dainininkė atsisakė komentuoti.

Ch. Aguilera teigė, kad negali komentuoti ir pridūrė „jaučiuosi laiminga dėl jos“.

„Aš myliu visus, kurie mane palaikė, tačiau atsisakyti kalbėti, kai žinai tiesą, yra lygu melui. 13 metų praleidau žalingoje sistemoje, tačiau kodėl žmonėms vis dar sunku kalbėti šia tema? Aš esu vienintelė, kuri tai praėjo. Visi palaikytojai kalbėjo ir viešai mane palaikė, ačiū“, – instagrame skelbė B. Spears.

B. Spears ir Ch. Aguilera pažįstamos ir karjeros pramogų pasaulyje pradėjo siekti dar nuo vaikystės. Kartu jos buvo žvaigždės „Disney“ televizijos seriale vaikams „Peliuko Mikio klubas“ 1993-1994 m. Paauglystėje jos tapo superžvaigždėmis tuo pat metu. 2003 m. B. Spears ir Ch. Aguilera surengė legendinį pasirodymą MTV apdovanojimuose kartu su Madonna.

Šių metų birželio mėnesį, kai pasirodė B. Spears pareiškimai apie išnaudojimą teisėtos globos metu, Ch. Aguilera išreiškė palaikymą garsenybei ir pasidalijo jų vaikystės nuotrauka. „Pastarasias dienas aš galvoju apie B. Spears ir viską, ką ji turėjo praeiti. Tai yra nepriimtina, kad betkokia moteris ar žmogus, kuris nori kontroliuoti savo gyvenimą, to negali daryti ir negali gyventi taip, kaip nori“, – tuo metu skelbė Ch. Aguilera.

2021 11 22 17:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt