trečiadienis, liepos 6 d.
B. Spears sužadėtinis S. Asghari: kol kas nenoriu žinoti savo pirmagimio lyties
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears ir Samas Asghari

Britney Spears sužadėtinis Samas Asghari pripažino, kad šiuo metu dar nenori žinoti būsimo vaikelio lyties ir tikisi staigmenos, skelbia „People“.

Trečiadienį „Access Hollywood“ laidoje pasirodęs 28 metų aktorius sakė, kad jis nenori sužinoti savo pirmojo kūdikio lyties.

Kai laidų vedėjas Mario Lopezas paklausė, ar jis ir popžvaigždė planuoja anksčiau sužinoti kūdikio lytį, S. Asghari atsakė: „Tai priklauso nuo [Britney], bet aš nenoriu. Tai kažkas, ko noriu laukti.“

Vis dėlto nesvarbu, ar tai mergaitė, ar berniukas, S. Asghari turi idėjų, kaip augins savo ir dainininkės vaiką, kai tik jis ar ji atvyks į šį pasaulį.

„Jei tai bus dukra, ji bus labiausiai išlepinta princesė. Jei tai bus sūnus, tai bus stipriausias sūnus. Aš būsiu griežtas vaikui“, – sakė jis.

Jis pridūrė, kad „absoliučiai“ nori būti „kiek įmanoma prisidedantis prie auklėjimo“.

„Tai mano kūdikis, mano pirmasis kūdikis“, – tęsė jis.

B. Spears anksčiau šį mėnesį instagrame gerbėjams pasakė, kad ji „laukiasi kūdikio“. Garsenybė parašė, kad po pastarųjų atostogų atliko „nėštumo testą“.

Vėliau S. Asghari pasidalijo nuotrauka instagrame su antrašte, kuri, regis, buvo nuoroda į B. Spears įrašą. „Santuoka ir vaikai yra natūrali tvirtų santykių, alsuojančių meile ir pagarba, dalis, – rašė jis. – Tėvystė yra tai, ko aš visada laukiau, ir į tai nežiūriu lengvai. Tai pats svarbiausias darbas, kurį kada nors dirbsiu.“

2022 04 29 16:51
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt