pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
B. Spears sužadėtinis S. Asghari romantiškai pasveikino garsenybę su 40 gimtadieniu
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears ir Samas Asghari

Likus vienai dienai iki Britney Spears 40-ojo gimtadienio, sužadėtinis Samas Asghari pasidalijo keletu romantiškų poros nuotraukų ir teigė, kad dainininkės stiprybė jį įkvepia, skelbia People.

„Aš galiu tave vadinti liūte, nes dievinu tavo nepaliaujamą stiprybę, aš esu įkvėptas tavo gražios širdies, švenčiu tavo šypseną, kuri nušviečia pasaulį.

Kiekviena diena yra tavo gimtadienis, karaliene“, – instagrame rašė S. Asghari.

Netrukus po to B. Spears savo paskyroje pasidalijo tomis pačiomis nuotraukomis. Dainininkė teigė pastaruoju metu daug sportuojanti ir šiuo metu jaučiasi „palaiminta“.

„Šiandien yra laiminga diena. Aš ir mano sužadėtinis buvome pasiruošę išvykti. Kaip matote, nebesveriu daugiau nei 300 kg, – juokavo dainininkė. – Aš sportuoju, ir tai yra tikra. Esu dėkinga, kad galiu išvykti iš šalies“, – pridūrė garsenybė.

Praėjusį mėnesį S. Asghari ėjo raudonu kilimu filmo „Gucci mados namai“ premjeroje ir kalbėjo su žurnalistais apie B. Spears teisėtos globos pabaigą. Jis teigė, kad buvo įsitikinęs, jog teismas priims palankų sprendimą.

„Mes turėsime nuostabią ateitį kartu. Aš negaliu sulaukti, kol visa tai įvyks. Tik noriu labai jai padėkoti, kad skiria man daug dėmesio“, – kalbėjo S. Asghari.

Šaltinis patvirtino, kad B. Spears jau galvoja apie būsimas vestuves. „B. Spears kalba, kokią vestuvinę suknelę norėtų įsigyti ir kurioje vietoje susituokti“, – teigė šaltinis.

2021 12 02 18:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt