trečiadienis, liepos 6 d.
B. Tiškevič sureagavo į aistras dėl jos pokalbio su E. Mildažyte
Alfa.lt
BNS foto
B. Tiškevič

Platformos „Nebegėda“ įkūrėja, autorė, rašytoja Beata Tiškevič feisbuke savo paskyroje sureagavo į kontroversiškai vertinamą jos ir laidų vedėjos Editos Mildažytės pokalbį.

B. Tiškevič feisbuke rašo, kad ji nevažiavo į pokalbį feminizmo tema: „Pasiteiravusi, apie ką kalbėsimės laidoje, gavau redaktorės atsakymą: „Pokalbis apie tai, kuo gyvenate, kas jums svarbu.“

Žymi moteris tikėjosi, kad kalbėsis apie jai asmeniškai svarbius dalykus, tokius kaip jos sužadėtuvės, tačiau „buvo svarbu begalė dalykų, kuriais buvau nusiteikusi pasidalyti, tačiau jiems neliko vietos“.

„Nebegėda“ įkūrėja tikina, kad iš diskusijos neišėjo „iš pagarbos“. Visgi ji pabrėžė, kad klausimas, „kiek kartų myliesi per savaitę“, peržengė ribas.

„Taip, aš esu „Nebegėda“ bendraįkūrėja, tačiau tai nereiškia, kad privalau nuo šiol visiems ir visur atsakyti į juos kamuojančius klausimus apie MANO seksualinį gyvenimą. Net jeigu būčiau pornoaktorė, neprivalėčiau to daryti“, – feisbuke dalijosi B. Tiškevič.

Taip pat įraše pabrėžiama, kad knygų autorė patenkinta savo rezultatu, nes kontroliavo bendravimą ir buvimą toje situacijoje, o visa kita – laidos vedėjos ir likusios komandos darbas.

B. Tiškevič mano, kad „kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos ir lygiavertiško santykio bendraujant. Tai mano pamatinis įsitikinimas“.

2022 01 08 21:02
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt