šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
B. Vanagas Vilniaus gatvėmis vijosi neblaivų vairuotoją: gerai, kad niekas nenukentėjo
Alfa.lt

Sportininkui Benediktui Vanagui ketvirtadienį Vilniuje teko net 15 km vytis neblaivų vairuotoją. Žinomas vyras tarpininkavo policijai ir visą situaciją filmavo.

B. Vanagas vaizdo įrašu pasidalijo feisbuke.

„Kodėl apsvaigus neverta valdyti automobilio?

Todėl, kad jei nesupranti, kad tai yra pavojinga, tai suvokti padės pilietiški aplinkiniai.

Teko „palydėti“ kažkuria forma įkaušusį pilietį per visą miestą, bei telefonu panaviguoti policiją, kol įsitikinome, kad nesusipratėlis aplinkiniams nebekels pavojaus.

Per beveik 15 kilometrų ne kartą teko susiimti už galvos, rimtų situacijų buvo beveik tuzinas. Vinguriuodamas pilietis mieste pasiekdavo ir gerokai didesnį nei 100km/h greitį. Gerai, kad niekas nenukentėjo...

Spaudžiu dešinę emigrantui (spėju, nes vairavo automobilį su UK registracija), kad sankryžoje bandė atimti raktelius iš vairuotojo. Mūsų taktika buvo „suvesti“ nenaudelį su specialiai apmokytais pareigūnais. Pavyko.

Vyras dar bandė bėgti ir nuo policijos, bet gaudynės baigėsi už dviejų posūkių.

Juokingiausia dalis, kad sustabdytas „vairuotojas“ pavyzdingai dėvėjo kaukę.

P.S. Po pusvalandžio iš bičiulio gavau žinutę, kad Saab jau buvo vežamas ant platformos. Greičiausia pilietis bus kažko „pripūtęs“, – prie vaizdo įrašo rašė B. Vanagas.

Kaip skelbia naujienų portalas 15min, vairuotojas buvo sulaikytas Skroblų gatvėje. Vyras į alkoholio matuoklį pripūtė net 1,71 promilės.

2020 05 22 13:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt