penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Baleto primarijus N. Juška ėmėsi grandiozinių planų – pats remontuos namą, o po darbų lepinsis vandens parke
Alfa.lt

Prieš 12 metų nuosavame name įsikūręs ir kartu su šeima jį puoselėjęs baleto primarijus Nerijus Juška apsisprendė – atėjo laikas pastato atnaujinimo darbams. Remontą teatro scenos virtuozas ketina daryti pats, o atsigauti po jam neįprastų fizinių užduočių svajoja sostinės vandens parke.

„Misijai „tinkavimas ir dažymas“ mane įkvėpė kolegos, surengę akciją „Kultūros statybos“. Jau tada su liūdesiu priminiau sau, kad remonto darbai yra daug geriau apmokami nei pasirodymai spektakliuose“, – kalbėjo N. Juška.

Pirmą kartą dažų ir teptuko jis ėmėsi pernai, kuomet reikėjo atnaujinti jo baleto mokyklos, esančios Vilniuje, patalpas. Tuomet 500 kvadratinių metrų užimančios ugdymo įstaigos sienas jis perdažė vienas.

„Kurį laiką jau norėjau, kad mūsų su Agne ir vaikais namų fasadas taptų jaukesnis. Iš pradžių ketinau samdyti profesionalus, bet dabar esu tikras – noriu viską padaryti pats!“, – patikino primarijus.

Jo keturmetis sūnus Pauliukas ir dvejų metų dukrelė Eva vargu ar taps naudingais pagalbininkais, bet tėčio dėmesio po darbų vis tiek pareikalaus.

„Ilgai laukėme, kol duris atvers mūsų mėgstamas vandens parkas ir pagaliau tai įvyko! Taigi, didysis Juškų vasaros planas – dienos bus skirtos statyboms, o vakarai – šeimai ir maudynėms „Vichy“ oazėje!“, – patikino N. Juška.

Jis pridūrė, jog vasarą toli nuo namų stengiasi nekeliauti, nes mėgaujasi tuo, ką su Agne juose yra sukūrę. Be to, šiltuoju metų sezonu N. Juškai smagu pasilepinti saulės voniomis ir vandeniu neišvykstant iš miesto.

„O kadangi visi mėgstame šiltą vandenį, spręsdami kur pabūti drauge, nė nesuabejojome – vykstame į vandens parką! Kol aš padūkstu su Pauliumi ir Eva jiems skirtoje vaikų zonoje, Agnė gali pasilepinti turkišku hamamu, masažu ir saule lauko terasoje“, – patikino N. Juška.

Viešėdama vandens parke šeima nepraleidžia progos pasimėgauti ledais natūraliuose vaisiuose, paragauti picos, krevečių ar itin gurmaniško burgerio. Šilumos, vandens ir pramogų oazėje, kur yra vandens kalneliai, daugybė sūkurinių vonių, septynios pirtys, pora jau yra surengusi net kelias savo šeimos fotosesijas.

„Čia akis džiugina sukurti džiunglių vaizdai, atpalaiduoja tropinė šiluma ir vandens malonumai, o atgaivina vaisiuose pateikiami ledai, havajietiški kokteiliai... Ir taip mėgautis galima ištisus metus kad ir kiekvieną dieną vos radus laisvą valandėlę po darbų“, – sakė N. Juška.

2020 06 16 11:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt