antradienis, balandžio 13 d.
Baltarusija pašalinta iš šių metų „Eurovizijos“
Alfa.lt

Baltarusijos pristatoma daina vėl neatitinka taisyklių, todėl šalis šiais metais nedalyvaus konkurse. Apie tai praneša „Eurovizijos“ svetainė.

Konkurso organizatoriai teigė, kad kovo 10 dieną jie paprašė žiniasklaidos kompanijos „Belteleradiokompanija“, atsakingos už Baltarusijos dalyvavimą konkurse, padaryti viską, kad šalis dalyvautų „Eurovizijoje-2021“ – tai yra pakoreguoti savo dainą arba pateikti kitą dainą.

Tuomet „Belteleradiokompanija“ per sutartą laiką pristatė naują tų pačių atlikėjų – grupės „Galasy ZMesta“ – dainą. „Naujoji daina buvo kruopščiai išnagrinėta, siekiant įvertinti jos tinkamumą dalyvauti konkurse “, - sakoma pranešime.

Tačiau organizatoriai priėjo prie išvados, kad naujoji daina taip pat pažeidžia konkurso taisykles.

„Kadangi „Belteleradiokompanija “negalėjo pateikti tinkamos paraiškos per ilgesnį laikotarpį, deja, Baltarusija nedalyvaus gegužę vykstančiame 65-ajame „Eurovizijos“ konkurse“, - apibendrino organizatoriai.

Pirmoji Baltarusijos pateikta daina „Aš išmokysiu tave", kuri nepraėjo „Eurovizijos“ cenzūros:

O čia antroji grupės daina, kuri taip pat, „Eurovizijos-2021“ organizatorių manymu, turi politinių motyvų. Jai net nebuvo suspėta sukurti vaizdo klipo: 

2021 03 27 12:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt