ketvirtadienis, gegužės 6 d.
BBC sulaukė nusiskundimų dėl analizuoto princų Harry ir Williamo elgesio per princo Philipo laidotuves
Alfa.lt

Transliuotojas BBC sulaukė dar daugiau nepasitenkinimo dėl princų Harry ir Williamo santykių analizės per princo Philipo laidotuves, skelbia Daily Star.

Laidotuvės buvo transliuojamos per BBC specialią programą, kurioje buvo atiduodama duoklė princo Philipo gyvenimui. 

Tačiau per laidotuves, kuriose princai Harry ir Williamas susitiko pirmą kartą po plačiai nuskambėjusio interviu su Oprah Winfrey, buvo nemažai analizuojami brolių santykiai.

Tai buvo esminis momentas tikrinti brolių kūno kalbą ir požiūrį vienas į kitą, kai jie ėjo laidotuvių procesijoje už senelio karsto. 

Williamas ir Harry procesijoje buvo atskirti jų pusbrolio Peterio Philipo, tačiau po laidotuvių jie buvo pastebėti besikalbantys.

Kate Middleton palengvino jų susitikimą - nesikišo į pokalbį ir bendravo su savo svainiu, palikusi brolius dviese.

BBC gavo nemažai nusiskundimų dėl nušvietimo spaudoje iškart po laidotuvių, bet ir praėjus daugiau nei savaitei transliuotojas sulaukia dar daugiau nepasitenkinimo, ypač dėl brolių pokalbio analizės.

„Mes sulaukėme nusiskundimų žmonių, kurie yra nepatenkinti Nicholo Witchell brolių santykių analize princo Philipo laidotuvių metu“, - teigiama oficialiame BBC pranešime.

Transliuotojas teigė, kad princų santykiai yra „pastarųjų savaičių susidomėjimo objektas“.

„Princų Harry ir Williamo santykiai yra pastarųjų savaičių susidomėjimo objektas. Šiame kontekste Nikolajus pasiūlė analizuoti šio iškilmingo įvykio pasekmes karališkajai šeimai. Tai buvo teisėta, nešališka ir proporcinga šios istorijos nušvietimo dalis“, - teigė BBC.

2021 04 28 19:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt