penktadienis, sausio 22 d.
Be žinios dingusios S. Grafininos dukrytė - globos namuose
tiesa.com

Multimilijonieriaus žmona, dviejų vaikų mama, buvusi „Olialia pupytė“, skandalingai pagarsėjusi Sandra Grafinina be žinios dingo liepos 17-ąją. Moters septynių mėnesių dukrytė Pia po Sandros dingimo atsidūrė Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.

Portalui Alfa.lt Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė spaudai Vaiva Arnašė sakė, kad S. Grafininos šeima jau seniai buvo stebima socialinių darbuotojų.

Specialistė priminė, kad birželio 28-ąją mergytė buvo su globėju Nigeliu Westu. Vyras yra atsisakęs pripažinti tėvystę, tad tą vakarą ji buvo atimta iš nesaugios aplinkos, kur buvo girtaujama. Bute, kuriame buvo vyras su mergyte, buvo dar keli kiti asmenys.

Kūdikis buvo paimtas iš ten ir atiduotas į minėtą instituciją, kur jam suteikta laikinoji globa.

Šiandien V. Arnašė portalą Alfa.lt informavo, kad gali pasidalyti džiugiomis naujienomis: „Atsirado Sandros giminaičiai, kurie nori suteikti mergaitei globą. Jau bus tvarkomi dokumentai ir ruošiamasi šiam svarbiam žingsniui“.

[10207]  

Vakar N. Westui nutekinus informaciją feisbuke apie abejotiną S. Grafininos reputaciją jis taip pat pridėjo nuotraukas su moters dukrele, kurią šis laikė ant rankų. Vyras pranešė, kad viešos kartuvės jam be reikalo buvo sukurtos – jis rūpinasi jauniausia žmonos dukra, kuri šiuo metu auginama minėtoje įstaigoje. N. Westas pasidalijo nuotraukomis, kur jis laiko mažą mergaitę ant rankų, tačiau prierašas po jomis vertė susimąstyti. „Tai yra mano dukra, kaip matote, jai diagnozuotas FASD (Vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimas)“, – teigė jis.

Tačiau V. Arnašė į tokį Sandros sutuoktinio poelgį žiūri skeptiškai. „Šis vyras atsisakė tėvystės pareigų, tad mergaitei jis yra svetimas žmogus. Vaikų teisių specialistai yra pasakę, kad pašaliniai žmonės negali lankyti vaiko įstaigoje, kurioje jai teikiama laikina globa“, – sakė ji.

Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Audronė Kardašienė portalui Alfa.lt sakė, kad N. Westas yra melagis ir niekaip jis neprižiūri Sandros dukros. „Jis buvo atėjęs aplankyti vaiko kelis kartus, tačiau mes jam paaiškinome, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus jis kūdikiui yra pašalinis asmuo. Mes leistume jam lankytis įstaigoje, jeigu jis įteisintų tėvystę“, – kalbėjo įstaigos vadovė.

A. Kardašienė minėjo, kad N. Westas daugiau kalba negu daro. „Jis mums skambindavo ir reikšdavo savo nepasitenkinimą. Jis nėra Lietuvos pilietis ir mes jam netarnausime“, – pabrėžė moteris.

Anglijos ir Lietuvos policija ieško be žinios dingusios skandalingosios Sandros Grafininos

Šaltinis: Alfa.lt

2018 08 02 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt