trečiadienis, spalio 21 d.
Bebe Rexha po pertraukos pristatė naują singlą: nori atkeipti dėmesį į internete kylančius pavojus
Alfa.lt

„Grammy“ nominantė, perkamiausių kūrinių autorė ir atlikėja Bebe Rexha po metų pertraukos kartu su repere Doja Cat pristatė naują singlą „Baby, I’m Jealous“. Jame atlikėja kalba apie šių dienų iššūkius: patyčias internete, pavydą, kūno kultą. Kartu su daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame atlikėja keliauja per skirtingus dešimtmečius.

Bebe Rexha savo dainoje nori atkreipti dėmesį į tai, kaip internetinis pasaulis keičia žmones – padaro juos piktais, pavydžiais, o dažnai ir verčia nepasitikėti savimi. Tačiau pats singlas nėra vien tik apie blogus dalykus – jis žaismingas, skatinantis pozityvumą ir pasitikėjimą. Doja Cat kūrinyje atkreipia dėmesį į visuomenės keliamus lūkesčius moterims.

„Baby, I’m Jealous“ parašiau norėdama atsikratyti nepasitikėjimo savimi. Socialiniai tinklai mane padarė dar labiau pavydesnę, tačiau tas pavydas galiausiai virto kritika sau. Mes kasdieną matome gražiausiais kitų žmonių gyvenimo akimirkas, iš to atsiranda savęs ir kitų lyginimas – savivertės ir grožio“ , – apie singlą pasakoja Bebe Rexha.

Vos tik išleidusi dainą, Rexha taip pat pasidalijo išskirtiniu ir ryškiu kūrinio vaizdo klipu. Jį režisavo įvairių apdovanojimų savininkė, režisierė Hannah Lux Davis. Klipe – žinomi aktoriai ir nuomonės formuotojai: Charli D’Amelio, Nikita Dragun ir Avani Gregg.

„Baby, I’m Jealous“ yra pirmasis Bebe Rexha kūrinys šiais metais. Tačiau jis pasirodo naujausios žinios, jog Amerikos garso įrašų asociacija atlikėjos superhitą „Meant to Be“ įrašytą kartu su „Florida Georgia Line“ įvertino deimantiniu sertifikatu (10x platininis).

2018-aisiais Rexha išleido debiutinį albumą „Expectations“, kuriame buvo ir dar vienas platininis atlikėjos singlas „I’m a Mess“. 2019 atlikėjai taip pat buvo itin sėkmingi – išleisti hitai „Last Hurrah“, „Not 20 Anymore“ ir superhitas su „Chainsmokers“ „Call You Mine“. „Baby, I’m Jealous“ su Doja Cat yra pirmasis naujas Bebe muzikos kūrinys šiais metais. Atlikėja naują albumą planuoja išleisti 2021-ųjų pradžioje.

Bebe Rexha singlai pasaulyje parduoti daugiau kaip 12 mln. kartų, muzika perklausyta per 6 mlrd. kartų, vaizdo klipai „YouTube“ peržiūrėti 2.7 mlrd. kartų, o per radiją Bebe dainas išgirdo dar beveik 10 mlrd. klausytojų.

Amerikos garso įrašų asociacija debiutinį atlikėjos albumą „Expectations“ yra įvertinusi auksiniu sertifikatu. Bebe Rexha yra ilgiausiai „Billboard Hot Country Songs“ topo 1-ojoje vietoje (50 savaičių iš eilės) išbuvusi moteris atlikėja.

2020 10 12 14:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt