antradienis, kovo 9 d.
Beckhamai paneigė gandus apie skyrybas
tiesa.com

Socialiniai tinklai mirga nuo pranešimų apie Davido ir Victorios Beckhamų skyrybas. Jiems vis labiau įsisiautėjant, garsus futbolininkas nusprendė su tuo nebesitaikstyti. Išgirdęs gandus, jog greitai jis su žmona po 19 metų santuokos pateiks skyrybų pareiškimą, tviteryje D. Beckhamas neslėpė įsiūčio.

Bet kokias kalbas apie pašlijusius santykius su žmona sportininkas pavadino juokingomis ir net gėdingomis.

„Jokio pranešimo apie mūsų skyrybas nėra. Tai tik netikros žinios, pasklidusios socialiniuose tinkluose. Visa tai skamba juokingai, be to, dėl to eikvoti laiką būtų gėdinga. Nebus jokio pranešimo, jokių skyrybų. Visa tai tik gandai ir netikros socialinių tinklų naujienos“, – rašė jis.

Tokie melagingi gandai sklando ne pirmą kartą. Apie jųdviejų skyrybas buvo prabilta praėjus vos 17 mėnesių po vestuvių. Tuo metu buvo spėliojama, ar pora liks kartu, ar ši santuoka ir jųdviejų draugystė buvo tik multimilijoninės reklaminės kampanijos dalis.

„Žmonės vis klausia, ar mes kartu tik dėl įvaizdžio. Žinoma, kad ne, – viename interviu 2017-aisiais sakė Davidas. – Mes kartu, nes mylime vienas kitą. Mes kartu, nes turime keturis nuostabius vaikus.“

Victoria su Davidu 1997-aisiais susipažino labdarai skirtose futbolo varžybose. Pakerėtas moters žavesio, Davidas savo draugo paprašė Victorios telefono numerio.

„Tuo metu nė nežinojau, kas jis toks. Niekada nesidomėjau futbolu“, – apie pirmąsias pažinties akimirkas sakė moteris.

Jųdviejų santykiai užsimezgė slapta. Pora susitikdavo Davido automobilyje ir valandų valandas kalbėdavosi.

Apie sužadėtuves buvusios merginų grupės „Spice Girls“ narė ir futbolininkas paskelbė 1999-aisiais. Jųdviejų vestuvės kainavo 1 mln. svarų sterlingų ir buvo vadinamos brangiausiomis tuoktuvėmis pramogų pasaulio istorijoje.

D. ir V. Beckhamai netrukus tapo bene garsiausia pora, visus stebinančia savo stiliumi, pavydėtina karjera ir pagalba įvairioms labdaros organizacijoms.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 06 11 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt