sekmadienis, liepos 12 d.
Bėdos „Sainsbury’s”: nuskriaudė lojalius klientus
tiesa.com

Vienas didžiausių prekybos tinklų Jungtinėje Karalystėje, panašu, turi rimtų finansinių bėdų. Nuo šiandien lojalūs „Sainsbury's” klientai, renkantys „Nectar” taškus už pirkinius, už tą pačią išleistą sumą jų gaus perpus mažiau nei anksčiau. Toks prekybos tinklo vadovų sprendimas įsiutino pirkėjus, kurie pyktį liejo socialiniuose tinkluose.

„Sainsbury's” nuo šiandien keičia savo lojalumo politiką. Dabar už parduotuvėje išleistą vieną svarą lojalūs klientai tegaus vieną „Nectar” tašką – pusę to, ką prekybos tinklas už ištikimybę siūlydavo anksčiau.

Be to, kaip pranešė express.co.uk, aplinką tausojantys klientai už atsineštus savus pirkinių maišelius taip pat daugiau nebegaus papildomų lojalumo taškų.

Už „Nectar” taškus pirkėjai gali atsiskaityti už maisto prekes. 500 taškų vertė – 2,50 svarų.

Lojalumo programos mažinimas atskleidė, kokį didelį spaudinimą iš konkurentų patiria vienas didžiausių prekybos tinklų Anglijoje. Šią savaitaitę paaiškėjo, kad per pirmuosius trejus šių metų mėnesius „Sainsbury's” prarado 16,4 proc. rinkos. Didžiąją dalį tradicinių britų prekybos tinklų persiviliojo vokiečių „Aldi” ir „Lidl”.

Kaip anskčiau jau rašė „Tiesa”, dėl vis stiprėjančios konkurencijos su gerokai pigesnes prekes siūlančiais

„Aldi” ir „Lidl” tinklais, britų prekybininkai buvo priversti mažinti maisto kainas.

Anglijos parduotuvėse mažėja kainos

Vis dar renkantiems „Nectar” taškus patariame, kaip, nors ir su apkarpyta lojalumo programa, jų prikaupti daugiau.

Už kiekvieną litrą degalų „Sainsbury's” vis dar duoda po vieną tašką.

Be to, „Nectart” programoje dalyvaujantys kiti prekės ženklai lojalumo taškų kol kas neapkarpė.

Pavyzdžiui, šį savaitgalį „Homebase” už visus pirkinius skiria dvigubus taškus, tad už kiekvieną išleistą svarą pirkėjai gaus po keturis taškus.

„British Gas” programos „Duel Fuel” dalyviai per metus gali gauti apie 1560 lojalumo taškų.

Kai kurios traukinių kompanijos skiria „Nectar” taškų už traukinių bilietus. Pavyzdžiui, vykdami su „Virgin Trains East Coast”, už kiekvieną išleistą svarą gausite du taškus.

2015 04 11 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt