sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Beyoncé ir Jay-Z šeima griūva
tiesa.com

Dainininkų Beyoncé ir Jay-Z santuoką gaubia paslapties debesys. Sklinda gandai, kad pora stovi ant skyrybų slenksčio. Neseniai pastebėta, jog abi žvaigždės nebenešioja vestuvinių žiedų.

 Po pasaulį su bendru muzikiniu turu „On The Run“ keliaujanti pora mėgina išsiskirti be audringų ir brangių skyrybų. „Jei nepastebėjote, jie nebenešioja vestuvinių žiedų. Šiuo metu jie ieško būdo, kaip išsiskirti be skyrybų proceso, galinčio pakenkti karjerai. Dabartinį jų turą finansiškai remia ne vienas rėmėjas, tad šiuo metu skyrybos jiems gali būti pražūtingos“, - laikraščiui „The New York Post“ kalbėjo šeimos draugas.

Taip pat kalbama, jog šis pasaulinis turas dainininkams bus paskutinis bendras projektas. Anksčiau atlikėjai kreipėsi į santuokos psichologą, tačiau ir šiam nepavyko sulipdyti byrančių santykių.

„Jie manė, kad bendras vaikas juos suartins. Tai – klasikinė klaida. Po kurio laiko „Bey“ ėmėsi savų reikalų, o Jay – savų. Atžala nesugrąžino buvusios aistros atgal“, - laikraščiui kalbėjo šeimos draugas. Žinios apie skyrybas pasklido netrukus po to, kai Beyoncé sesuo Solange pastebėta viešoje vietoje aršiai puolanti Jay-Z. Manoma, kad ginčo priežastis buvo atlikėjų skyrybos.

2014 07 22 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt