pirmadienis, liepos 6 d.
Beyonce sukritikavo M. Cyrus
tiesa.com

Dainininkė Beyonce paskelbė viešą pranešimą, kuriame sukritikavo naujos Miley Cyrus dainos žodžius. Jaunoji atlikėja savo dainoje šlovina narkotinę medžiagą, kas akivaizdžiai suerzino legenda tapusią Beyonce, - pranešė dailymail.co.uk.

 „Aš nevartoju Molly...“, - savo socialinio tinklapio paskyroje rašė 32-ų metų atlikėja. Atlikėja pavartojo frazę, pasiskolintą iš vyro dainininko Jay Z, kuri, pakartota POP muzikos pasaulyje, įgijo visai kitokią reikšmę.

20-metė M. Cyrus pastaruoju metu itin drąstiškai pasireiškia savo veikloje. Savo dainos tekste paminėdama narkotinę medžiagą Molly, kuri kitaip vadinama MDMA – veiklioji Ekstazi tablečių medžiaga.

M. Cyrus dainuoja: „Išgersi Molly ir žinai, kad negalėsi sustoti. Manote, kad aš laukiu, kol įvyks kas nors gero“. Tai ne pirmas kartas, kai buvusi Disnėjaus filmų aktorė savo tekstuose mini narkotines medžiagas. MTV apdovanojimų scenoje, atsiimdama nominaciją, M. Cyrus užsirūkė marihuanos suktinę. Jaunos atlikėjos veiksmus vis dažniau pasmerkia senieji scenos vilkai.

2013 12 25 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt