antradienis, kovo 31 d.
Biografė atskleidė, kas princo Harry sekmadienio vakarus pavertė košmaru
Tiesa.com
facebook nuotrauka

Karališkosios šeimos biografė atskleidė, kad sekmadienio vakarai vienišam princui Harry buvo patys nemaloniausi. 34-erių būsimas tėvas anuomet bijojo būti paliktas vienas ir jautėsi izoliuotas, kai visi jo šeimos nariai tuo metu laiką leisdavo su savo antrosiomis pusėmis, rašoma Mirror.co.uk.

Biografė tikina, kad po to, kai princas Williamas su Kate Middleton 2014-aisiais persikėlė gyventi į Norfolką, Harry ėmė baimintis dėl savo ateities.

„Harry jautėsi atskirtas, vienišas, izoliuotas ir, pasak vieno iš draugų, kaskart labai nelaukė sekmadienio vakaro. Jis sakydavo, kad Williamas tapo labai nuobodus, kai iš tiesų jo brolis gyveno tokį gyvenimą, kokio troško pats Harry.

Manau, jis nenorėjo būti paliktas vienas“, – pasakojo Katie Nicholls. 2017-aisiais išleistoje knygoje apie princą Harry autorė citavo šaltinį, kuris atskleidė: „Harry dažnai kankino vienatvė, subjurdavo nuotaika. Jam atrodė, kad neteko savo artimiausio bičiulio – brolio Williamo.

Jis džiaugėsi dėl jo, tačiau tuo pat metu pasiilgdavo kartu praleisto laiko, dėl to labai pyko.“ Tačiau dabar, rodos, situacija pasikeitė. Susipažinęs su Meghan, vedęs, o dabar jau ir laukdamas šeimos pagausėjimo, princas Harry jaučiasi laimingesnis nei kada nors anksčiau.

2019 02 24 10:10
Spausdinti