antradienis, liepos 5 d.
„Biplan“ lyderis M. Melmanas turi naują augintinį: Leksi iškrėtė pirmą šunybę
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Maksas Melmanas su naujuoju augintiniu

Grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas pirmą kartą viešai pristato savo geriausią draugę, keturkoję meilę – protingąją mąstytoją pudeliukę Leksi. Maksas su Leksi – neatskiriami bičiuliai. Kiekvieną rytą abudu pasitinka saulę. Kol Maksas kvėpuoja grynu oru, Leksi – medituoja. „Tas rytinis pasėdėjimas gali trukti 10-15 minučių, ji tiesiog sėdi ir stebi, žmones, šuniukus, saulę…“, – pasakoja Maksas.

Maksas Melmanas, nusprendęs šeimai padovanoti pudeliuką, nė nedvejodamas ieškojo augintinio su dokumentais. „Iš gerų rankų, grynaveislio pudelio. Nors šiaip sakau, kad visi šuniukai yra geri. Jeigu nebūtų problemos dukrai su astma, tiesiog nueičiau į prieglaudą ir pasiimčiau bet kokį šuniuką: ir išgelbėji, ir turi draugą. Bet šiuo atveju mes buvome prisirišę prie veislės“.

Vardą pudeliukei išrinko Makso dukra Amelie. Kai Leksi atkeliavo į namus, pirmosios savaitės Maksui buvo labai netikėtos. Dainininkas nė nesitikėjo, kad trijų mėnesių šuniukas gali turėti tokį aiškų charakterį. „Ji užsispyrusi. Ir žiauriai sumani. Jeigu mes kalbame apie pirmąsias dienas, tai buvo įdomybių. Išvedžiau į lauką prieš naktį. Ji padarė savo mažus reikalus. Sakau, jeigu tu dar padarysi didelius reikalus, išvis būsi nuostabiausias šuo pasaulyje. Ji pasižiūrėjo į mane, pasakė „okey“ ir padarė didelį. Galvoju, viskas gerai, suradome bendrą kalbą“, – šypsodamasis apie pirmąsias Leksi diena su šeima pasakoja Maksas.

Tačiau jau po keleto dienų Leksi Maksui iškrėtė šunybę – žaisdama nutraukė jo auskarą. Maksas pamanė, kad Leksi papuošalą prarijo. Kuo baigėsi pirmoji Leksi šunybė Maksui? Kaip išmokyti keturkojį cirko triukų ir kodėl kiekvienam šuniui reikalingi drabužiai, sužinosite ir pamatysite šį šeštadienį 17.55 val. LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“.

2022 02 11 16:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt