ketvirtadienis, spalio 29 d.
Birminghame atidaryta didžiausia „Primark“ parduotuvė: 5 aukštai, 1000 darbuotojų ir net 2 restoranai
tiesa.com
Twitter.com

Apsipirkti mėgstantiems žmonėms Birminghame atsirado naujas „Primark“ padalynis. Tiesa, jis – ypatingas. Tai didžiausia tokia parduotuvė ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje.

Vos prieš dieną atidarytoje parduotuvėje ne tik galėsite įsigyti drabužių ir aksesuarų, bet ir papietauti vienoje iš dviejų kavinių, pasidaryti šukuoseną esančioje kirpykloje, susitvarkyti nagus ar antakius, atsipūsti su kavos puodeliu.

Naujovių įdiegta ir persirengimo kabinose. Milžiniškose kabinose rasite ne tik sofas, bet ir galėsite klausyti savo muzikos – čia įrengti „Bluetooth“ garsiakalbiai. Apsipirkinėjimas taps tikra pramoga, mat ir apšvietimą galėsite kontroliuoti vos keliais prisilietimais.

[10837]

Jei begalėje drabužių neradote to, kas jums patinka, galėsite susikurti savo gaminius. Parduotuvėje yra erdvė, kurioje vos už kelis svarus ant pasirinktų marškinėlių ar krepšio jums bus atspausdintas pasirinktas paveikslėlis.

Beveik 1500 kv. metrų erdvėje tikrai rasite ką veikti. Tai – puiki vieta praleisti dienai, tačiau atminkite, kad parduotuvė atidaryta vos prieš porą dienų, tad ir lankytojų joje netrūks.

[TW=https://twitter.com/CapitalBIRNews/status/1116262347935571968]

2019 04 12 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt