antradienis, rugpjūčio 4 d.
„Bjaurusis aš 3“ („Despicable Me 3“)
tiesa.com

Mielieji neklaužados Pimpačkiukai sugrįžta į kino teatrų ekranus! Nors blogiausio pasaulyje nusiklatėlio gyvenimas pasikeitė, drauge su savo pakalikais jis grįžta prie senų darbelių.

Gru, kažkada buvęs didžiausiu pasaulio piktadariu, dabar yra tapęs geriausiu pasaulyje tėčiu ir gyvena paprastą teisingo piliečio, mylinčio žmoną ir besirūpinančio trim žaviom dukrelėm, gyvenimą. Tiesa, ne viskas rožėmis klota: Gru jau senokai neturi darbo, o jo pakalikai niršta ant šeimininko, nes ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų.

Vieną dieną kaip žaibas iš giedro dangaus trenkia žinia, kad Gru turi niekad nematytą brolį dvynį Dru! Brolių susitikimas iš pradžių pradžiugina Gru, tačiau vėliau priverčia sunerimti – nes Dru lyg apsėstas skatina brolelį prisijungti prie dar vieno darbelio.

Nors piktadariška Gru prigimtis likusi praeityje, tačiau kažkas jį traukia atgal prie nusikaltėlių gyvenimo. Vejamas nuotykių troškimo, Gru leidžiasi brolio įkalbamas ir broliai – su pakalikų pagalba, žinoma – ima planuoti amžiaus nusikaltimą.

Režisieriai: Kyle'as Balda, Pierre'as Coffinas, Ericas Guillonas.

2017 06 30 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt