trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Blogiausia diena princesės Dianos gyvenime: ne ta, kurios tikėjotės
tiesa.com
facebook nuorauka

Tragiškai žuvusi karališkosios šeimos narė populiari tarp žmonių buvo ne tik tada, kai buvo gyva. Ankstyva mirtis princesę Dianą pavertė amžina legenda. Nuo pat tos dienos, kai 1981-aisiais ji ištekėjo už princo Charleso, visuomenė apie jos gyvenimą norėjo sužinoti kuo daugiau. Žmonių smalsumas nesumažėjo ir po garsių skyrybų.

Nors gyvendama santuokoje su princu Charlesu Diana apie santykius komentuoti linkusi nebuvo, viskas pasikeitė paaiškėjus, kad jos vyras ir vaikų tėvas buvo neištikimas, o poros santuoka ėmė braškėti. 1991-aisiais princesė Diana ėmė dalyti labai atvirus interviu, kuriuose atskleidė visas asmeninio gyvenimo paslaptis.

Tiesa, šie įrašai viešumoje pasirodė tik po jos mirties praėjus 20 metų. Dokumentiniame filme „Diana: In Her Own Words“ Velso princesė pasidalijo mintimis, kurios jos galvoje virė būtent svarbiausią dieną jos gyvenime – per vestuves. Daugelio nuostabai, Diana šią dieną apibūdino kaip „pačią blogiausią gyvenime“.

Vienas iš dokumentinės juostos prodiuserių Tomas Jenningsas sakė, kad moteriai mintis, jog reikės tekėti už princo Charleso, nepatiko nuo pat tos dienos, kai juodu susižadėjo. „Pietaudama su seserimis pasakiau, kad negaliu už jo tekėti. Negaliu to daryti. Tai neįtikima, – dokumentinėje juostoje sakė princesė Diana. – Jos pasielgė „nuostabiai“ ir pasakė, kad mano veidas jau atsidūrė ant rankšluosčių, tačiau persigalvoti jau per vėlu.“

Tiesa, mintis, kad amžiną meilę reikės prisiekti princesei Dianai, nelabai patiko ir pačiam Charlesui. Pasak karališkojo korespondento ir knygos „Charles At Seventy: Thoughts, Hopes And Dreams“ autorius Robertas Jobsonas rašė, kad jis nebuvo pasiruošęs vesti Dianos, nes nepakankamai ją pažinojo.

„1981-aisiais labai norėjau atšaukti tuoktuves, supratęs, kad iki jų nespėsiu pakankamai gerai jos pažinti, ji man kėlė labai daug klausimų“, – princas sakė R. Jobsonui. Po daugiau nei 11 metų bendro gyvenimo 1996-ųjų rugpjūčio 28 d. princesė Diana ir princas Charlesas galiausiai išsiskyrė.

2019 02 03 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt